React.js developer (m/ž)

Mjesto rada:
Rijeka / Zagreb ili remote
Rok prijave:
19.01.2023.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Opis posla:
- izrada visokokvalitetnih rješenja za E-trgovina, CRMa i drugih web aplikacija
- planiranje i izgradnja svih funkcionalnosti, testiranje i održavanje aplikacija
- bliska suradnja s product managerom i dizajnerima
- bliska suradnja s klijentima i članovima tima na poboljšanju digitalnih proizvoda
Posebne pogodnosti:
Što nudimo?
- Plaća od 1.500 € do 2.900 €
- Udio dobiti - dijelimo svoju dobit s našim stalnim zaposlenicima pod određenim uvjetima
- Fleksibilno radno vrijeme i radno mjesto
- vrhunsku opremu
- bonus za kraj godine do 330 €
- pozitivno radno okruženje
- minimalno 20 dana godišnjeg odmora
- za roditelje – dodatni dani godišnjeg odmora i bonus na kraju godine
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Sve županije

Znanja i kvalifikacije:
Što tražimo:
- 2+ godina iskustva u - JavaScript, React.js, Next.js, Reduxom
- dobro poznavanje TypeScripta
- razumijevanje GraphQL-a i RestAPI-ja

Prijavite se putem emaila [email protected] ili putem linka za Brzu prijavu.
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine