Razvojni programer mobilnih aplikacija (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
25.04.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
VIA TEL d.o.o. je moderna hrvatska tvrtka izgrađena kroz zadnja dva desetljeća na uspješno provedenim projektima od važnosti u području informacijskih i komunikacijskih sustava.
S obzirom na daljnji razvoj poslovanja tražimo osobu za rad u Zagrebu na poslovima razvoja mobilnih aplikacija (m/ž).

• dizajn i razvoj intuitivnih korisničkih sučelja mobilnih aplikacija (android, IOS);
• suradnja s timom inženjera i menadžera u kreiranju krajnjeg proizvoda;
• testiranje i komunikacija s krajnjim korisnicima;
• sudjelovanje u izradi tehničkih specifikacija;
• sudjelovanje u analizama za potrebe unaprjeđenja i optimizacije sustava/ infrastrukture/ programskog
koda; provođenje redizajna komponenti sustava;
• sudjelovanje u svim fazama životnog ciklusa aplikacija poštujući načela agilnih metoda vođenja
projekata.
Posebne pogodnosti:
Prednosti radnog mjesta:
• rad ne neodređeno vrijeme;
• rad na složenim i zanimljivim projektima u dinamičnom sektoru;
• edukacije u tehnologijama iz djelokruga rada;
• stimulativna osobna primanja i naknade te adekvatne nagrade za radne rezultate;
• ugodno radno okruženje.
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti radnog mjesta:
• obrazovanje: srednja / viša / visoka stručna sprema /sveučilišni prvostupnik /magistar struke
• poželjno radno iskustvo na sličnim poslovima i samostalnost u radu;
• iskustvo u radu s API-jima za povezivanje mobilne aplikacije s vanjskim servisima;
• praktična znanja u objektnom programiranju mobilnih aplikacija (Flutter i/ili Kotlin);
• praktično znanje SQL-a i relacijskih baza podataka te dizajna baza podataka ;
• prednost poznavanja alata: Jenkins, GIT;
• prednost praktično znanje i rad u GIS okruženju;
• prednost znanje barem jednog JavaScript frameworka (Angular, React JS, devExtreme);
• prednost poznavanje C# ;
• prednost imaju certificirane osobe za navedene tehnologije iz područja programiranja;
• aktivno poznavanje engleskog jezika.

Potrebna dokumentacija prijave:
• životopis; preslika diplome, certifikate i potvrde o završenim edukacijama.

Na natječaj se možete prijaviti na e-mail adresu: [email protected] ili Brzom prijavom.
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno