Razvojni/a programer/ka mobilnih aplikacija  HZZ OGLAS

VIA TEL telekomunikacijske usluge za gospodarenje javnim cestama, d.o.o.
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
26.04.2024.

Mjesto rada:
ZAGREB
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Poznavanje stranih jezika:
Engleski jezik
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Kontakt:
Ostale informacije:
VIA TEL d.o.o. je moderna hrvatska tvrtka izgrađena kroz zadnja dva desetljeća na uspješno provedenim projektima od važnosti u području informacijskih i komunikacijskih sustava. S obzirom na daljnji razvoj poslovanja tražimo osobu za rad u Zagrebu na poslovima razvoja mobilnih aplikacija (m/ž).
Opis radnog mjesta: •dizajn i razvoj intuitivnih korisničkih sučelja mobilnih aplikacija (android, IOS); •suradnja s timom inženjera i menadžera u kreiranju krajnjeg proizvoda; •testiranje i komunikacija s krajnjim korisnicima; •sudjelovanje u izradi tehničkih specifikacija; •sudjelovanje u analizama za potrebe unaprjeđenja i optimizacije sustava/ infrastrukture/ programskog koda; provođenje redizajna komponenti sustava; •sudjelovanje u svim fazama životnog ciklusa aplikacija poštujući načela agilnih metoda vođenja projekata.
Uvjeti radnog mjesta: •obrazovanje: srednja / viša / visoka stručna sprema /sveučilišni prvostupnik /magistar struke •poželjno radno iskustvo na sličnim poslovima i samostalnost u radu; •iskustvo u radu s API-jima za povezivanje mobilne aplikacije s vanjskim servisima; •praktična znanja u objektnom programiranju mobilnih aplikacija (Flutter i/ili Kotlin); •praktično znanje SQL-a i relacijskih baza podataka te dizajna baza podataka ; •prednost poznavanja alata: Jenkins, GIT; •prednost praktično znanje i rad u GIS okruženju; •prednost znanje barem jednog JavaScript frameworka (Angular, React JS, devExtreme); •prednost poznavanje C# ; •prednost imaju certificirane osobe za navedene tehnologije iz područja programiranja; •aktivno poznavanje engleskog jezika.
Poslopdavac nudi: •rad na neodređeno vrijeme; •rad na složenim i zanimljivim projektima u dinamičnom sektoru; •edukacije u tehnologijama iz djelokruga rada; •stimulativna osobna primanja i naknade te adekvatne nagrade za radne rezultate; •ugodno radno okruženje. Potrebna dokumentacija prijave: •životopis; preslika diplome, certifikate i potvrde o završenim edukacijama. Na natječaj se možete prijaviti na e-mail adresu: [email protected] 10 dana od objave ovog oglasa.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
142507208
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje