Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 23.04.2021. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Radnik u proizvodnji sanitarne keramike (m/ž)

- dana do isteka
Mjesto rada:
Zaprešić
Rok prijave:
23.04.2021.

ROCA Grupa jedan je od najvećih svjetskih proizvođača opreme za kupaonice s više od 100 godina iskustva i tradicije. Poslujemo u više od 170 zemalja i proizvodimo u 82 tvornice diljem svijeta s preko 22000 zaposlenih. Bavimo se proizvodnjom i prodajom sanitarnih proizvoda za arhitektonsko, građevinsko i unutarnje uređenje. Na tržištu smo prisutni s globalnim brendovima Laufen i Roca, te lokalnim brendovima Inker, Jika, Fayans i Inker.

U cilju razvoja poslovnog procesa zapošljavamo veći broj radnika u našoj tvornici Roca Croatia d.d. u Zaprešiću:

Mjesto rada: Zaprešić

Opis poslova:

  • Pravovremeno, pravilno i kvalitetno izvršavanje radnih zadataka u procesu proizvodnje sanitarne keramike
  • Odgovornost za kvalitetu proizvoda u dijelu proizvodnog procesa na poslovima na kojima je zaposlenik raspoređen (proizvodni odjeli
  • Ljevaonice, Glazirnice, Popravka, sortiranja i pakiranja)
  • Odgovornost za smanjenje škarta, za pravilno rukovanje i rad na uređajima, za održavanje gipsanih i plastičnih kalupa
  • Kontrolira rad opreme te u slučaju neispravnosti obavještavanje pretpostavljene osobe (brigadir, poslovođa)
  • Održavanje čistoće radnog mjesta, radnog prostora, opreme i uređaja

Uvjeti:

  • NKV/KV/SSS
  • Pridržavanje pravila zaštite na radu
  • Samostalnost i odgovornost u radu
  • Motivacija za predanim radom, marljivost, fizička spremnost i spretnost
  • Želja za učenjem i usvajanjem novih vještina
  • Sklonost timskom radu

Nudimo

  • Redovita primanja visinom konkurentna na tržištu rada, koja rastu sukladno rezultatima rada
  • Rad u pravednom okruženju koje prepoznaje i nagrađuje radni doprinos radnika
  • Dodatke na plaću kao što su plaćeni dodatak na prethodne godine radnog staža, veću satnicu za rad blagdanom, vikendom, noću i prekovremeno, sufinanciran topli obrok u tvorničkoj kantini, godišnje prigodne isplate, troškove prijevoza u slučaju da radnik ne koristi organizirani prijevoz i drugo
  • Svakodnevni organizirani prijevoz naših radnika našim autobusima na posao do naše tvornice u Zaprešiću i natrag kroz Zagorje na relacijama iz Kumrovca, Zlatara i Mirkovca

Ako se želite pridružiti našem timu pošaljite nam svoju prijavu!