Radnik u proizvodnji rashladnih sistema (m/ž)

Mjesto rada:
Austrija
Rok prijave:
23.04.2021.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Za dugoročni posao u Austriji tražimo ljude koji imaju iskustvo s tvrdim lemljenjem bakarnih sustava.

Dužnosti
- formiranje cjevnih sustava iz bakra,
- tvrdo lemljenje po autogenom postupku (kisik+acetilen, bakar-bakar i bakar-mesing),
- pražnjenje i punjenje rashladnih sustava raznim rashladnim sredstvima
Posebne pogodnosti:
Nudimo
- zaposlenje na određeno vrijeme s mogućnošću stalnog zaposlenja,
- mogućnost dodatnog obrazovanja,
- plaćanje u skladu s kolektivnim ugovorima u inozemstvu,
- rad u sigurnom radnom okruženju i profesionalno osoblje,
- kvalitetan uvod u radno mjesto
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:
Država:
Austrija

Znanja i kvalifikacije:
Očekujemo
- najmanje 2 godine iskustva u proizvodnji, ugradnji i servisiranju većih rashladnih sustava,
- dobre ručne vještine,
- poznavanje sigurnog rada s rashladnim sredstvima in tlačnom opremom,
- neovisnost, točnost, ozbiljnost i odgovornost,
- solidno znanje njemačkog ili engleskog jezika je preduvjet
Strani jezik:
engleski, njemački
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine