Radnik u proizvodnji (m/ž)

Mjesto rada:
blizina Murske Sobote, Slovenija
Rok prijave:
17.06.2021.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Firma u blizini Murske Sobote (Slovenija) traži radnike u proizvodnji plastike

Vaši zadaci
• upravljanje strojevima za proizvodnju plastike (rotacijski postupak),
• priprema i manipulacija repromaterijala za obradu u skladu s proizvodnim procesom,
• primarna kontrola proizvoda,
• održavanje čistoće na radnom mjestu,
• pridržavanje zadanih normi proizvodnje.
Posebne pogodnosti:
Nudimo
• zaposlenje direkt u multinacionalnoj tvrtki,
• mogućnost zapošljavanja na neodređeno vrijeme,
• tehnički i tehnološki vrlo dobri radni uvjeti,
• redovita i stimulativna primanja,
• posao u sigurnom radnom okruženju i stručnom kolektivu.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:
Država:
Slovenija

Znanja i kvalifikacije:
Očekujemo
• iskustvo u industrijskoj proizvodnji,
• dobru fizičku kondiciju,
• poželjno iskustvo na poslovima proizvodnje,
• minimalno 2 godine radnog iskustva,
• kolegijalni pristup i timski duh.
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine