Radnik u proizvodnji (m/ž)

Mjesto rada:
Općina Brdovec - okolica Zaprešića
Rok prijave:
19.04.2024.
Plaća:
od 1 000 € neto  (Kalkulator plaće)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Electus DGS d.o.o. vodeća je agencija za privremeno zapošljavanje na području Hrvatske.

Pozivamo te da se pridružiš timu našeg klijenta, multinacionalnoj kompaniji, kao

- Općina Brdovec – okolica Zaprešića.

Odgovornosti:

• priprema radnog prostora i opreme za proizvodni proces
• nadziranje tehnološkog procesa pogona i proizvodne linije
• osiguravanje nesmetanog odvijanja proizvodnje
• evidencija provedenih radnih zadataka
• održavanje čistoće proizvodnih prostorija.
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
• prosječna početna ukupna primanja od 1000 eura neto
• drugi prigodni dodatci
• rad u dinamičnoj i profesionalnoj radnoj okolini koja omogućuje daljnje usavršavanje
• organiziran prijevoz s dvije lokacije iz Zagreba (Črnomerec i Zapruđe)
• mogućnost dugoročnog zaposlenja.
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• srednja stručna sprema i/ili iskustvo rada u proizvodnji
• spremnost na smjenski rad u jutarnjoj, popodnevnoj i noćnoj smjeni
• spremnost na rad vikendom
• spremnost na fizički rad
• urednost, odgovornost i preciznost u radu.

Ako si se prepoznao/la u gore navedenom, prijavi se na natječaj popunjavanjem niže navedenog obrasca ili prilaganjem svog životopisa. Zatrebaju li ti dodatne informacije o natječaju, slobodno nam se obrati slanjem upita na e-mail adresu [email protected]

ELECTUS DGS d.o.o. za privremeno zapošljavanje je evidentiran u Knjigu evidencije Agencija za privremeno zapošljavanje pod brojem 7/04 pri Ministarstvu gospodarstva, rada i poduzetništva. Upisan u registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod br. Tt-03/9057-2.

Minimalna stručna sprema:
Srednja škola