Radnik u Odjelu tehničke ispravnosti (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb Žitnjak
Rok prijave:
22.04.2024.

Opis posla:

  • punjenje baterija RF uređaja
  • punjenje i održavanje akumulatora viličara
  • vođenje evidencije o zaduženjima i razduženjima RF uređaja i viličara
  • vođenje evidencije o kvarovima i popravcima RF uređaja i viličara te njihovih punjača i baterija
  • dijagnostika kvarova RF uređaja i viličara
  • nadzor rada servisera
  • čišćenje skladišta strojem za pranje

Od tebe očekujemo:

  • I.-IV. stupanj stručne spreme
  • poznavanje rada na računalu
  • prednost: radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima

Nudimo ti:

  • rad u prijateljskim, dobro uigranim timovima
  • uz redovita fiksna primanja, plaćene troškove prijevoza i sve dodatke za rad nedjeljom i blagdanom
  • novozaposlenima osiguravamo osposobljavanje za vozača viljuškara
  • priliku za stalno zaposlenje i napredovanje

Prednosti i pogodnosti zaposlenja:

  • Naknada za topli obrok
  • Popust za zaposlenike
  • Jubilarne nagrade
  • Dodatno zdravstveno osiguranje
  • Božićnica, Uskrsnica, Regres, Dar za dijete
  • Božićni poklon paket za djecu
  • Jednokratna potpora za novorođenče
  • Slobodan dan za roditelja prvašića na prvi dan škole