Radnik u mesnoj industriji (m/ž)

Mjesto rada:
Irska
Rok prijave:
28.10.2018.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Flexsource Solutions traži radnike za rad u mesnoj industriji. Lokacija posla je u Republici Irskoj. Radi se u novom suvremenom pogon u kojem uvijek ima mogućnosti za napredovanje ovisno o vašem iskustvu i motivaciji. Poslodavac je europski lider u proizvodnji mesa i mesnih prerađevina.

Dužnosti na poslu:
- Praćenje Manual Handling standarda u poslu
- Zadovoljavanje normi i standarda produktivnosti
Posebne pogodnosti:
Poslodavac nudi:
- Tečajevi engleskog jezika
- Plaćenu kartu pri preseljenju
- Osigurani smještaj
- Osigurani prijevoz do posla i natrag
- Dodatna usavršavanja i treninge
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Država:
Irska

Znanja i kvalifikacije:
Nužni uvjeti:
- Osnovno poznavanje engleskog jezika
- Poželjno iskustvo rada u mesnoj industriji ili pripreme hrane
- Posvećenost detaljima

Poslodavac pruža potpuni trening svih elemenata posla te vrijeme prilagodbe na posao.

Bazna plaća je 9.55 po satu. Također pruža se mogućnost dodatnih radnih bonusa ako se zadovolji norma te posebni dodaci (prosječna plaća radnika je 10,50 eura po satu no ljudi s iskustvom mogu doći i do 11,50 eura po satu).
Strani jezik:
engleski