Radnik/radnica za pružanje usluge potpore i podrške starijim osobama  HZZ OGLAS

Poslodavac:
"BANIJA DANAS, UDRUGA ZA RAZVOJ CIVILNOG DRUŠTVA"
Mjesto rada:
Petrinja
Rok prijave:
22.04.2024.

Mjesto rada:
PETRINJA, SISAČKO-MOSLAVAČKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
25
Razina obrazovanja:
Osnovna škola niži razredi
Završena osnovna škola
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Uvjeti na radnom mjestu:
Terenski rad
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
Djelomično
Kontakt:
pisana zamolba: Udruga Banija danas, O. Kučere 29, 44250 Petrinja
Ostale informacije:
Opis poslova: Pružanje usluge potpore i podrške osobama starijima od 65 godina i odraslim osobama s invaliditetom
Organiziranje prehrane
Obavljanje kućanskih poslova
Zadovoljavanje drugih svakodnevnih potreba
Preuzimanje i podjela higijenskih paketa korisnicima
Vođenje evidencije pruženih usluga
Kandidati moraju ispunjavati sljedeće uvjete za prijem u radni odnos: punoljetnost
hrvatsko državljanstvo
završena osnovna škola ili srednja škola ili VŠS ili VSS
nezaposlene osobe
Potrebna dokumentacija za prijavu na natječaj: Ispunjen i vlastoručno potpisan obrazac prijave na Javni poziv (na propisanom obrascu objavljenom uz Javni poziv)
Životopis (uz obavezan kontakt broja telefona/mobitela ili email adresu)
Preslika važeće osobne iskaznice ili domovnice
Dokaz o završenom stupnju obrazovanja (preslika svjedodžbe – ako je primjenjivo, za osobe bez završenog osnovnoškolskog obrazovanja izjava kandidata/inje da nema završenu osnovnu školu)
elektronički zapis o radnom stažu ili potvrda o podacima evidentiranim u bazi podataka HZMO-a
Vlastoručno potpisana izjava o suglasnosti za obradu podataka u svrhu zapošljavanja (na propisanom obrascu objavljenom uz Javni poziv)
Način prijave na natječaj je jedan do dva (2) navedena načina:
e-mailom ili poštom Putem e-maila: prijave sa priloženom natječajnom dokumentacijom se podnose zaključno sa 22. 4. 2024., na e-mail adresu: [email protected], [email protected]
Poštom, prijave sa priloženom natječajnom dokumentacijom se predaju zaključno sa 22.4.2024. u 15 sati, na adresu: Udruga Banija danas, O. Kučere 29, 44250 Petrinja uz obveznu naznaku: „Radnik/ca za pomoć u kući za projekt Dobro je činiti dobro“
Nepotpune prijave i prijave pristigle nakon navedenog roka nećemo uvažiti.
Kandidati/kandidatkinje izabrani u uži krug bit će pozvani na razgovor (intervju). Oni kandidati ili kandidatkinje koji nisi pozvani na razgovor bit će o tome obaviješteni e-mailom ili telefonom.
Javni natječaj bit će objavljen na službenim stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i internetskoj stranici Grada Petrinje, te na društvenim mrežama udruge.
Odluka o odabiru kandidata biti će objavljena na oglasnoj ploči Udruge i na društvenim mrežama udruge.
Sve dodatne upute u vezi dostave prijava za zasnivanje radnog odnosa i projekt "Dobro je činiti dobro" možete dobiti telefonom ili emailom: [email protected] ili 099-2104682.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
142372334
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje