Radnik/radnica za pomoć u kući  HZZ OGLAS

Broj traženih radnika:
19
Razina obrazovanja:
Osnovna škola niži razredi
Završena osnovna škola
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Uvjeti na radnom mjestu:
Terenski rad
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
Bez naknade
Kontakt:
osobni dolazak: JURAJA DOBRILE 34, SLAVONSKI BROD
najava na telefon: 035 448533
pisana zamolba: Juraja Dobrile 34, 35 000 Slavonski Brod
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Na temelju Ugovora o dodjeli bespovratnih sredstava za sufinanciranje projekta „S.P.A.S. – Sveobuhvatna Podrška, Asistencija i Skrb za ranjive skupine u Brodsko-posavskoj županiji“ kodni broj SF.3.4.11.01.0057 iz Programa „Zaželi-Prevencija institucionalizacije“ Europskog socijalnog fonda plus, program Učinkoviti ljudski potencijali 2021-2027, a u sklopu provedbe projekta IPC raspisuje
JAVNI POZIV ZA PRIJAM U RADNI ODNOS NA ODREĐENO VRIJEME u sklopu gore navedenog projekta.
Pozivamo zainteresirane osobe s područja općina Okučani, Podcrkavlje, Garčin i Oprisavci, grada Slavonskog Broda i Nove Gradiške da dostave prijavu za zasnivanje radnog odnosa na određeno vrijeme u sklopu gore navedenog projekta.
Kandidati su dužni dostaviti slijedeće dokumenta unutar roka u kojem je natječaj otvoren:
- potpisanu zamolbu za posao,
- životopis s kontakt telefonom,
- presliku osobne iskaznice,
- presliku svjedodžbe o završenoj školi (ukoliko je primijenjivo),
- elektronički zapis ili potvrda o podacima evidentiranim u bazi podataka Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje za podositelja prijave ( e-radna knjižica),
- uvjerenje nadležnog suda da se protiv kandidata/kinje ne vodi kazneni postupak ( ne stariji od 6 mjeseci).
Prijave se dostavljaju u zatvorenoj omotnici putem pošte na adresu:
Informativno pravni centar, Juraja Dobrile 34, 35000 Slavonski Brod
s naznakom“ ZA JAVNI POZIV RADNIK/CA ZA POMOĆ U KUĆI – S.P.A.S. – NE OTVARAJ“ .
Prijave se mogu poslati i na službenu e-mail adresu IPC-a: [email protected]
ili osobno dolaskom na adresu Juraja Dobrile 34, 35000 Slavonski Brod, radnim danom uvremenu od 08.00 do 16.00 sati.
S kandidatima koji podnesu pravodobnu i potpunu prijavu te ispunjavaju formalne uvjete poziva provest će se razgovor za posao. O vremenu održavanja razgovora kandidati će biti obaviješteni telefonski.
Trajanje radnog odnosa: 33 mjeseca
Na Javni poziv se mogu prijaviti osobe oba spola.
Predviđena plaća: u iznosu minimalne plaće sukladno važećoj Uredbi Vlade RH o visini minimalne plaće za tekuću godinu sa svim pravima propisanim Zakonom o radu.
Opis poslova: obavljanje kućanskih poslova (pranje posuđa, pospremanje stambenog prostora, donošenje vode, ogrjeva i slično, organiziranje pranja i glačanja rublja, nabava lijekova i drugih potrepština i dr.) i/ili
održavanje osobne higijene (pomoć u oblačenju i svlačenju, u kupanju i obavljanju drugih higijenskih potreba i dr.) i/ili
zadovoljavanje drugih svakodnevnih potreba i
mjesečna podjela 1 paketa kućanskih i osnovnih higijenskih potrepština svakom pripadniku ciljne skupine.
Mjesto rada: Slavonski Brod, Nova Gradiška, općine Okučani, Podcrkavlje, Garčin i Oprisavci.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
142747793
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje