Radnik proizvodnje (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb (Jankomir)
Rok prijave:
17.07.2022.
Mjesto rada: Zagreb, Jankomir

AD Plastik Grupa multinacionalna je kompanija s tridesetogodišnjim iskustvom proizvodnje komponenti za automobilsku industriju. Specifičnost i dinamičnost autoindustrije zahtijeva stalno praćenje trendova, ulaganje u razvoj proizvoda i usavršavanje.

U svojim tvornicama u Hrvatskoj, Rusiji, Srbiji, Mađarskoj i Rumunjskoj zapošljavamo više od 2500 djelatnika različitih specijalizacija i profila. Gradimo jedinstvenu korporativnu kulturu kroz društveno odgovorno poslovanje, poticanje suradnje i prepoznavanje izvrsnosti. U svojim razvojnim i proizvodnim procesima koristimo najsuvremenije alate i tehnologiju.

Prijavite se i budite dijelom moderne, uspješne i inovativne kompanije koja potiče kreativnost i učinkovitost.

Dobro došli u AD Plastik tim!

Opis posla:
  • Rad na stroju za proizvodnju plastičnih dijelova za automobile
  • Pregled, pakiranje i označavanje proizvedene količine robe
  • Sakupljanje i sortiranje nesukladnih proizvoda
  • Održavanje čistog i urednog radnog okruženja
  • Selektiranje, vaganje i odvajanje proizvoda
  • Ispunjavanje radne dokumentacije
Uvjeti:
  • SSS/KV
  • Spremnost na rad u 3 smjene
  • Pridržavanje pravila zaštite na radu
  • Odgovornost i pouzdanost na radu
  • Rok prijave: 2 tjedna od dana objave
Nudimo:
  • Dodatak za popodnevni i noćni rad te prekovremeni rad i rad blagdanom te stimulacije kroz sustav nagrađivanja
  • Dodatak za troškove prijevoza
  • Mogućnost napredovanja
  • Stabilno i strukturirano radno okruženje