Radnik na visini (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb, terenski rad
Rok prijave:
25.04.2024.
Plaća:
od 1 500 € do 2 500 € neto  (Kalkulator plaće)

Adecco je vodeća tvrtka u pružanju usluga iz područja ljudskih potencijala.

Za našeg klijenta, moderna tvrtka koja nudi cjelovita rješenja za sve tipove fasada, u potrazi smo za motiviranom osobom koja bi se pridružila timu u Zagrebu kao:

Lokacija: Zagreb, terenski rad

Opis posla i odgovornosti:

  • Radovi na visini
  • Pranje s teleskopima
  • Pranje fasada na poslovnim objektima, hotelima i ostalim zgradama
  • Pranje fasada na benzinskim postajama i stambenim objektima

Što očekujemo od kandidata:

  • Spremnost za terenski rad i rad vikendom
  • Prijašnje iskustvo u pranju fasada i iskustvo u radu na visini je prednost
  • Odgovornost, sigurnost i preciznost u radu
  • Osposobljavanje za rukovanje hidrauličnom platformom je prednost
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Vozačka dozvola C kategorije je prednost
  • Za kandidate bez prethodnog iskustva u sličnim poslovima, spremnost na osobni dolazak (1 dan) zbog provjere sposobnosti rada na visini

Benefite koje nudimo:

  • Ugovor na neodređeno vrijeme s probnim rokom
  • Financijski paket se sastoji od plaće + dnevnice (do 2.500€ neto mjesečno)
  • Uvećanje od 100% za rad nedjeljom
  • Plaćeno dodatno osposobljavanje
  • Mogućnost napredovanja u roku od 1 godine
  • Osiguran smještaj (u hotelima) i prehrana za vrijeme terenskog rada

Ukoliko se pronalaziš u opisu i udovoljavaš navedenim kriterijima, pošalji nam svoj životopis putem linka za prijavu.

Adecco Hrvatska d.o.o. ishodilo je dozvolu za obavljanje djelatnosti u vezi sa zapošljavanjem Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva klasa: UP/I-102-02/20-03/13 od 13.02.2020.