Radnik na slaganju odjeće u praonici (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb (Jankomir)
Rok prijave:
21.06.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Electus DGS d.o.o. vodeća je agencija za privremeno zapošljavanje na području Hrvatske.

S ciljem nastavka uspješnog poslovanja, za našeg Klijenta, jednu od vodećih europskih tvrtki u području tekstilnih usluga, tražimo više osoba za rad na poziciji:

Odgovornosti:
• Prebacivanje radne odjeće iz perilice u sušilicu
• Slaganje radne odjeće na kalupe
• Razvrstavanje radne odjeće
• Kontrola stanja i manji popravci na radnoj odjeći
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
• Mogućnost dugoročnog zaposlenja
• Rad od ponedjeljka do petka u dvije smjene (06-14h i 13.30-21.30h)
• Plaćena naknada za prijevoz
• Isplata mjesečnih bonusa za ostvarenje ciljeva
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• NKV, KV, SSS
• Prednost znanje i iskustvo u šivanju
• Odgovornost i pedantnost u obavljanju zadataka
• Fleksibilnost i sklonost timskom radu

ELECTUS DGS d.o.o. za privremeno zapošljavanje je evidentiran u Knjigu evidencije Agencija za privremeno zapošljavanje pod brojem 7/04 pri Ministarstvu gospodarstva, rada i poduzetništva. Upisan u registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod br. Tt-03/9057-2.

Minimalna stručna sprema:
Osnovna škola