Radnik na polaganju i montaži optičkih kablova (m/ž)

Mjesto rada:
Nürnberg i okolica, Njemačka
Rok prijave:
27.05.2022.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Opis posla:
· montaža, priprema i sigurnost gradilišta
· restauracija, postavljanje i montaža kablova
· ugradnja cjevovodne infrastrukutre
· upravljanje i služenje građevinskim strojevima.

Početak rada: odmah
Posebne pogodnosti:
Što nudimo:
· Ugovor o radu s njemačkim poslodavcem
· Stalni radni odnos
· Mjesečna primanja 2800 € (primanja u skladu s kvalifikacijama i radnim iskustvom).
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Država:
Njemačka

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
· iskustvo na istim ili sličnim poslovima
· državljanstvo EU ili ubrzo termin za vizu
· poznavanje njemačkog jezika na A1-A2 razini.

Zamolbu za posao i/ili životopis poslati na mail: [email protected] ili putem linka za Brzu prijavu.
Osoba za kontakt: Nikolina 091 4615 020

TEMPUS OCTO d.o.o. je tvrtka koja se bavi poslovima posredovanja pri zapošljavnaju, evidentirano u Knjigu evidencije pravnih i fizičkih osoba koje obavljaju djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem pod rednim brojem 118/19 na temelju rješenja Ministarstva rada i mirovinskog sustava, KLASA: 102-02/19-03/47, URBROJ: 524-04-01-01/5-19-2.