Radijski voditelj (m/ž)

Mjesto rada:
Rijeka
Rok prijave:
27.01.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Opis posla:
• vođenje jutarnjeg programa i priprema emisija
• redovita komunikacija i interakcija sa svim članovima tima u svrhu kreiranja zanimljivog i odgovarajućeg programskog sadržaja
• predlaganje gostiju i vođenje intervjua
• snimanje reklama po potrebi
• administrativna programska podrška
Vrsta posla:
stalni radni odnos, honorarni posao / freelance

Znanja i kvalifikacije:
Glavni uvjeti:
• ugodan glas i jasna dikcija
• mogućnost vođenja jutarnjeg programa koji počinje u 7:00, svaki radni dan u tjednu
• odlične komunikacijske vještine
• smisao za humor, britkost, snalažljivost u neočekivanim situacijama
• afinitet za glazbu, poznavanje raznih glazbenih žanrova i razdoblja

Ostali uvjeti:
• dobro znanje engleskog jezika
• aktivnost na društvenim mrežama
• prilagodljivost, spremnost na dinamičan i brz radni tempo
• naglašena kreativnost, inicijativa i proaktivnost
• VŠS/VSS studija društvenog usmjerenja

Iskustvo je poželjno no nije presudno, važno nam je da osoba voli radio, poznaje glazbu i ugodnog je glasa i karaktera te može na zanimljiv način iznijeti teme i pridobiti pažnju slušatelja te ih znati aktivno uključiti u program.

Molimo kandidate da uz životopis pošalju i glasovnu snimku: zadatak je napraviti „music sell“ – zanimljivost o nekom izvođaču čiju ćemo pjesmu sljedeću pustiti u eteru.

Adresa za slanje: [email protected] ili putem linka za Brzu prijavu.
Strani jezik:
engleski