Python developer m/ž  HZZ OGLAS

Info3 društvo s ograničenom odgovornošću za informatički inženjering i trgovinu
Mjesto rada:
Varaždin
Rok prijave:
01.08.2023.

Mjesto rada:
VARAŽDIN, VARAŽDINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
2
Razina obrazovanja:
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
2 godine
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
Djelomično
Kontakt:
Ostale informacije:
Opis posla: - rad u manjem razvojnom timu - posredna i neposredna komunikacija s klijentom - definiranje i prioritiziranje korisničkih zahtjeva u dogovoru s nadređenima - vremenska procjena zadataka te pridržavanje rokova u isporuci - osnovno izvještavanje nadređenima o statusu i razvoju projekta - samostalnost u razvoju, testiranju i održavanju web aplikacija - predlaganje i implementacija korisničkih zahtjeva - predlaganje i implementacija poboljšanja razvojnog procesa Uvjeti: - VŠS, VSS tehničkih/informatičkih usmjerenja/ili završna godina studija - 2 ili više godina iskustva u razvoju aplikacija - napredno poznavanje barem jednog od objektno orijentiranih jezika (C#, .Net, Python, Ruby, PHP, Java) - napredno poznavanje relacijskih baza podataka (MSSQL, MySQL, PostgreSql) - napredno poznavanje osnovnih web tehnologija (HTML, JavaScript) - kreativnost, marljivost, samostalnost u radu te motiviranost za učenjem novih tehnologija
Prednost imaju kandidati/kinje: - samostalni developeri m/ž - s iskustvom u razvoju Odoo-a ili nekog drugog ERP rješenja - s iskustvom rada u Python programskom jeziku - s visokom razinom motivacije za kvalitetno izvršavanje zadaka u zadanom roku - sa željom za stalnim usavršavanjem u cilju poboljšanja funkcionalnosti programskog rješenja i produktivnosti cijelog tima - sa strašću prema poslu - timski igrači
Što nudimo: - Ulaganje u obrazovanje i profesionalni razvoj - Rad u dinamičnom i ugodnom radnom okruženju - Rad na atraktivnim i zahtjevnim projektima - Mogućnost napredovanja sukladno angažmanu i preuzimanju odgovornosti - Stimulativna primanja i nagrađivanje temeljem ostvarenja ciljeva -13. Plaća, božićnica, uskrsnica, regres - Službeni mobitel - Službeni auto
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
134082150
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje