Python developer (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
08.06.2018.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Pridruži se našem ERP team-u kao Python developer (m/ž)!

Zbog proširivanja tima, u potrazi smo za više developera od Junior do Senior razine. Radit ćeš u manjem i agilnom društvu kojeg cine Senior i Junior developeri, kao i ERP konzultanti. Imat ceš priliku izbrusiti svoje vještine na raznim skalabilnim domaćim i inozemnim projektima. Osim edukacija i odlične radne okoline pružit ćemo ti priliku za napredovanje, ali ćemo cijeniti i tvoje slobodno vrijeme.

Što ceš raditi
Kao Python developer (m/ž) sudjelovat ceš u razvoju ERP-ova na Odoo platformi i našim custom web aplikacijma i time pomoći da i dalje razvijamo visoko kvalitetna rješenja koja unapređuju poslovanje naših korisnika. Implemetirat ćeš nove module i održavati postojeće. Tijekom rada imat ćeš priliku proširiti postojeća znanja i uvoditi novitete u svrhu poboljšanja sustava.
Posebne pogodnosti:
Što možeš očekivati od nas
Nudimo ti prije svega konkurentnu placu u skladu s tvojim znanjem i mogućnostima, uz dinamičan rad u team-u s mladim ljudima. Radno vrijeme nam je fiksno (ali klizno) i puno vremena ulažemo u edukaciju. Za sve ostale detalje smo otvoreni za razgovor.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Što očekujemo od tebe
Želimo da se uklopiš u naše okruženje, a tražimo proaktivnost i odgovornost jer su nam rokovi vrlo bitni. Važno je da se dobro snalaziš u timskom okruženju jer nitko nije sam na nekom projektu.

Tehničke vještine:
- napredno poznavanje OOP i MVC
- osnove HTML/CSS/JS/XML
- Git (Github)
- Python
- iskustvo u radu s nekom od baza podataka (MySQL, PostgreSQL, MongoDB ili Redis)
- dobro poznavanje engleskog jezika

Prednosti:
- Odoo (ex. OpenERP)
- PostgreSQL baza podataka
- Docker containeri
- Django

Prijavite se na e-mail: [email protected] ilui putem Brze prijave.
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro