Psiholog/inja-odgajatelj/ica u organiziranom stanovanju za djecu bez odgovarajuće roditeljske skrbi  HZZ OGLAS

1 dan do isteka
Poslodavac:
CARITAS ZAGREBAČKE NADBISKUPIJE
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
09.05.2024.

Mjesto rada:
ZAGREB
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Informatička znanja:
Potrebno poznavanje osnova informatike osnove korištenja računala u Windows okruženju
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; upražnjeni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Kontakt:
Ostale informacije:
Opis poslova: usmjerenost na rad s djecom i mladima od 14.-21. godine bez adekvatne roditeljske skrbi , u smislu njihovog osobnog osnaživanja, doprinosa odgoju, obrazovanju, razvijanju životnih vještina i pripremi za samostalan život; organizira i provodi različite primjerene radionice/tematske razgovore te doprinosi osmišljavanju njihovog slobodnog vremena, razvoju navika i osobnih resursa; radi na provođenju individualnog i grupnog rada s korisnicima u smislu praćenja njihovog razvoja te pružanja podrške u nošenju korisnika s traumatskim iskustvima; po potrebi koristi psihološke instrumente za testiranje korisnika i/ili ih upućuje u vanjske institucije; surađuje s raznim institucijama, a specifično komunicira sa savjetovalištima ili bolnicama u kojima se realizira tretman korisnika, radi na povezivanju s obitelji ukoliko je to moguće; sudjeluje u organiziranju i aktivnostima života u kući te doprinosi izgrađivanju sigurnog okruženja za njihov daljnji rast i razvoj te obiteljskog ozračja u organiziranom stanovanju. Razina obrazovanja:* VSS/MAG Uvjeti: završen sveučilišni studij psihologije u skladu s propisima kojima se regulira psihološka djelatnost i odobrenje za rad nadležne komore. Poželjan položen stručni ispit za rad u sustavu socijalne skrbi, ali nije uvjet. Uz pisanu prijavu na natječaj potrebno je priložiti slijedeće dokumente: - životopis - dokaz o stečenoj stručnoj spremi (preslika) - licenca za rad psihologa (položen ispit pri Komori psihologa) - dokaz o hrvatskom državljanstvu (preslika domovnice ili osobne iskaznice) - ERPS (elektronički zapis radno-pravnog statusa) iz baze podataka Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje - ne starija od 30 dana - potvrda liječnika o zdravstvenom statusu – ne starija od 30 dana - uvjerenje da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak za neko od kaznenih djela navedenih u čl. 25 st. 1 Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (NN 94/13), ne starije od 6 mjeseci
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
142963798
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2024, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.