Prvostupnik/ca medicinsko - laboratorijske dijagnostike 2  HZZ OGLAS

Danas istječe
Insula-županijska specijalna bolnica za psihijatriju i rehabilitaciju
Mjesto rada:
Kampor
Rok prijave:
03.05.2024.

Mjesto rada:
KAMPOR, PRIMORSKO-GORANSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Viša ili prvostupanjska
Radno iskustvo:
Traži se pripravnik
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; povećan opseg posla
pripravnik
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Kontakt:
pisana zamolba: Kampor 224, 51280 Rab
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Opis posla: koordinira rad zdravstvenih tehničara laboratorijskog smjera,
pod stručnim nadzorom diplomiranog inženjera medicinske biokemije izvodi složenije laboratorijske analize,
pod stručnim nadzorom diplomiranog inženjera medicinske biokemije priprema složenije reagencije potrebne za rad,
suradnik je diplomiranog inženjera, odnosno liječnika specijaliste medicinske biokemije pri uvođenju novih laboratorijskih analiza,
prati higijensko-sanitarne kao i tehničke uvjete rada,
po potrebi sudjeluje u dežurstvima prema planu dežurstava i pripravnosti,
brine o nabavi kemikalija, reagencija i rezervnih dijelova za laboratorijsku
obavlja i druge poslove po nalogu voditelja medicinsko – biokemijskog laboratorija.
Na temelju Plana Ministarstva zdravstva Republike Hrvatske za prijem pripravnika u zdravstvene ustanove korištenjem potpora za zapošljavanje putem Hrvatskog zavoda za zapošljavanje za 2024. godinu, Klasa:023-03/23-01/302, Ur. broj: 534-7-2-3/1-24-03 od 5. ožujka 2024. godine i članka 35. Statuta, INSULA-županijska specijalna bolnica za psihijatriju i rehabilitaciju, raspisuje JAVNI N A T J E Č A J za prijem zdravstvenih radnika u radni odnos putem potpora za zapošljavanje za stjecanje prvog radnog iskustva/pripravništvo Za prijem u radni odnos/pripravništvo – na određeno vrijeme – 12 mjeseci
PRVOSTUPNIK/CA MEDICINSKO - LABORATORIJSKE DIJAGNOSTIKE 2 - PRIPRAVNIK – 1 izvršitelj
Uvjeti natječaja: završeno obrazovanje odgovarajućeg usmjerenja
osoba prijavljena u evidenciji nezaposlenih pri Hrvatskom Zavodu za zapošljavanje
bez evidentiranog staža Rok podnošenje prijava je 15 dana od dana objave natječaja. Zainteresirani uz prijavu na natječaj trebaju priložiti:
Vlastoručno potpisanu zamolbu za kontakt podacima (e-mail adresa i broj telefona)
Životopis
Dokaz o stečenoj stručnoj spremi
Dokaz o državljanstvu
Dokaz o prosjeku ocjena studija/školovanja/dodatak diplomi (suplement)
Dokaz o radnom stažu (elektronički zapis radne knjižice Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje ) ne stariji od 30 dana
Potvrdu Hrvatskog Zavoda za zapošljavanje o nezaposlenosti, ne stariju od 30 dana
Privola Kandidatom prijavljenim na natječaj smatra se samo osoba koja podnese pravovremenu i urednu prijavu te ispunjava formalne uvjete iz natječaja. Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati. Prijave slati na adresu: INSULA-županijska specijalna bolnica za psihijatriju i rehabilitaciju, Kampor 224, 51280 Rab, s naznakom „za natječaj- navesti radno mjesto“. Kandidati su dužni dostaviti elektronsku adresu zbog nesmetane korespondencije u svrhu pravovremenog i nesmetanog obavljanja postupka provođenja natječaja. Kandidati su dužni pratiti svoju elektronsku poštu i odgovoriti na sve primljene e-mail poruke. Prije donošenja odluke o odabiru, kandidati koji ispunjavaju formalne uvjete prema Odluci ravnatelja mogu biti testirani u svrhu provjere znanja, vještina i sposobnosti, bitnih za obavljanje poslova radnog mjesta na koje se primaju. Odluka o odabiru kandidata objavljuje se na internetskoj stranici i oglasnoj ploči bolnice. O mjestu i vremenu testiranja kandidati će biti obaviješteni elektroničkim putem. INSULA-županijska specijalna bolnica za psihijatriju i rehabilitaciju, dostavljene podatke kandidata obrađuje u skladu sa odredbama pozitivnih propisa koji uređuju zaštitu osobnih podataka (PRIVOLA). Dostavljeni podaci obrađivati će se u svrhu provođenja natječaja radi zasnivanja radnog odnosa te se neće koristiti u druge svrhe. Bolnica pridržava pravo poništenja natječaja u cijelosti ili djelomično, bez obrazloženja. Prema Zakonu o ravnopravnosti spolova (NN br. 82/08 i 69/17 ) na ovaj natječaj mogu se prijaviti osobe oba spola.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
142736850
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje