Pružatelj/ica usluge potpore i podrške u svakodnevnom životu starijim osobama i osobama s invaliditetom  HZZ OGLAS

Poslodavac:
Kupa - rijeka života
Mjesto rada:
Pokupsko
Rok prijave:
29.04.2024.

Mjesto rada:
POKUPSKO, ZAGREBAČKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
10
Razina obrazovanja:
Osnovna škola niži razredi
Završena osnovna škola
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Uvjeti na radnom mjestu:
Terenski rad
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
Bez naknade
Kontakt:
osobni dolazak: TRG PAVLA ŠTOOSA 15, 10414 POKUPSKO
Ostale informacije:
Opis posla: Na temelju Odluke o financiranju Ministarstva rada, mirovînskog sustava obitelji i socijalne politike KLASA: 984-01/23-01/29, URBROJ: 524-07-02-01-01/3-24-32 od 28. ožujka 2024. i Ugovora o dodjeli bespovratnih sredstava za projekte koji se financiraju iz Europskog socijalnog fonda plus, Program Učinkoviti ljudski potencijali u financijskom razdoblju 202l-2027., Zaželi — prevencija institucionalizacije, od 3. travnja 2024. godine korisniku bespovratnih sredstava Udruzi Kupa – rijeka života odobren je projekt .,Zaželi bolje sutra 2“, (SF.3.4.11.01.0300) Udruga Kupa – rijeka života objavljuje:
JAVNI OGLAS
za prijam u radni odnos na određeno vrijeme pružatelja/ice usluge potpore i podrške u svakodnevnom životu starijim osobama i osobama s invaliditetom za potrebe provedbe projekta “Zaželi bolje sutra 2“
RADNO MJESTO: pružatelj/ica usluge potpore i podrške u svakodnevnom životu starijim osobama i osobama s invaliditetom Broj izvršitelja: 10
Vrsta zaposlenja: rad na određeno vrijeme u trajanju 33 mjeseca uz probni rad od tri (3) mjeseca
Radno vrijeme: Puno radno vrijeme
Podaci o plaći – plaća u iznosu minimalne plaće sukladno važećoj Uredbi Vlade RH o visini minimalne plaće za tekuću godinu sa svim pravnim Zakonom o radu
Mjesto rada: područje Općine Pokupsko
Na javni oglas mogu se prijaviti osobe oba spola.
Opis poslova: organiziranje prehrane (pomoć u pripremi obroka, pomoć u nabavi hrane)
obavljanje kućanskih poslova (pranje posuđa, pospremanje stambenog prostora, donošenje vode, ogrjeva i slično, organiziranje pranja i glačanja rublja, nabava lijekova î drugih potrepština),
održavanje osobne higijene (pomoć u oblačenju i svlačenju, obavljanju drugih higijenskih potreba i dr.),
zadovoljavanje drugih svakodnevnih potreba,

za minimalno šest (6) pripadnika ciljane skupine. Kandidati/ kinje moraju ispunjavati sljedeće uvjete za prijem u radni odnos, a to su: Punoljetnost
Hrvatsko državljanstvo
Najviše završeno srednjoškolsko obrazovanje (SSS)

Ako kandidat ostvaruje pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnom zakonu dužan je u prijavi na oglas pozvati se na to pravo i na prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima. Kandidat koji ostvaruje pravo prednosti pri zapošljavanju dokazuje to izvornikom rješenja ili potvrdom o priznatom statusu i potvrdom o nezaposlenosti Hrvatskog zavoda za zapošljavanje izdano u vrijeme trajanja ovog oglasa, te dokaz iz kojeg je vidljivo na koji drugi način je prestao radni odnos kod posljednjeg poslodavca (ugovor, rješenje i sl.)
Osoba koja se pozvala na pravo prednosti pri zapošljavanju na teret Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji I zapošljavanju osoba s invaliditetom (Narodne novine br. 157/13., 152/14., 39/18., i 32/20.), dužna je, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta oglasa, dostaviti I dokaz o invaliditetu, s tim da se pod tim dokazom smatraju javne isprave o invaliditetu na temelju kojih se osoba može upisati u očevidnik osoba s invaliditetom iz čl. 13. Tog Zakona.
KANDIDATI MORAJU PRILOŽITI: Ispunjen i vlastoručno potpisan obrazac prijave (može se zatražiti putem e-maila: [email protected] ili pronaći na Web stranici : https://kupa-kolpa.eu/ , ili osobnim dolaskom u sjedište Udruge Kupa – rijeka života – adresa: Trg Pavla Štoosa 15, 10414 Pokupsko)
Životopis vlastoručno potpisan uz obveznu naznaku kontakt broja
Obostranu presliku osobne iskaznice
Presliku svjedodžbe ili drugog dokaza o završenom obrazovanju
potvrda o vođenju u evidenciji nezaposlenih osoba Hrvatskog zavoda za zapošljavanje (s datumom izdavanja nakon objave ovog Oglasa)
Elektronički zapis ili potvrdu o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje
Uvjerenje nadležnog suda da se protiv kandidata/kinje ne vodi kazneni postupak (ne stariji od 3 mjeseca)
Kandidati/kinje koji ispunjavaju formalne uvjete oglasa, biti će pozvani na razgovor, o čijem će terminu biti pravovremeno obaviješteni. Nakon provedenih intervjua ( razgovora ), povjerenstvo za provedbu postupka za prijam u radni odnos utvrđuje rang listu kandidata/kinja.
Kandidati/kinje koji ne pristupe razgovoru smatrat će se da su povukli prijavu.
Prijave na oglas dostavljaju se osobno u sjedište Udruge Kupa – rijeka života svakim radnim danom od 08:00 – 16:00 na adresu:
UDRUGA KUPA – RIJEKA ŽIVOTA
TRG PAVLA ŠTOOSA 15
10414 POKUPSKO
S naznakom „Prijava na Natječaj za zapošljavanje –„Zaželi bolje sutra 2˝
U roku 8 dana od dana objave oglasa od dana 22. travnja 2024. godine do 29. travnja 2024. godine.
Nepotpune i nepravodobne prijave neće se uzimati u razmatranje.
Urednom prijavom smatra se prijava koja sadrži sve podatke i priloge navedene u Javnom oglasu te koja je vlastoručno potpisana.
S osobama koje ispunjavaju uvjete obaviti će se intervjui na temelju kojeg će se napraviti rang lista kandidata.
O ishodu izbora kandidata koji ispunjavaju tražene uvjete, podnositelji prijave biti će obaviješteni u zakonskom roku.
Javni oglas će biti objavljen na službenim stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i internetskoj stranici Udruge Kupa – rijeka života.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
142854363
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje