Projektni inženjer / projektna inženjerka poslova asistencije pri puštanju u rad  HZZ OGLAS

2 dana do isteka
PROPLAN društvo s ograničenom odgovornošću za usluge i trgovinu
Mjesto rada:
Rijeka
Rok prijave:
06.05.2024.

Mjesto rada:
RIJEKA, PRIMORSKO-GORANSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Poznavanje stranih jezika:
Engleski jezik
Informatička znanja:
Potrebno poznavanje osnova informatike excel
osnove korištenja računala u Windows okruženju
word
po
Radno iskustvo:
5 godina
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
Bez naknade
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
pisana zamolba: Trg 128. brigade Hrvatske vojske 4, Rijeka
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Opis poslova: Koordinira i nadzire rad tima inženjera i tehničara u poslovima asistencije pri puštanju u rad
Samostalno sudjeluje u projektiranju, nabavi, montaži te funkcionalnom ispitivanju opreme i tehnoloških sustava
Samostalno asistira klijentima prilikom puštanja tehnoloških sustava i postrojenja u redovni rad
Samostalno savjetuje i izrađuje procedure funkcionalnog ispitivanja opreme i tehnoloških sustava
Proaktivno identificira probleme u radu opreme i tehnoloških sustava, te predlaže moguća rješenja za otklanjanje detektiranih nedostataka
Aktivno prati napredak poslova asistencije pri puštanju u rad i analizira rezultate tih poslova te ispunjavanje vezanih terminskih planova
Aktivno održava kontakt s klijentima, te ih savjetuje u otklanjanju postojećih i potencijalnih problema
Proaktivno surađuje u radu sa multidisciplinarnim projektnim timom
Uvjeti radnog mjesta: engleski jezik u govoru i pismu, poznavanje talijanskog jezika je prednost, te izvrsno poznavanje MS Office. Od kandidata očekujemo: timski rad, fleksibilnost, spremnost za rad u inozemstvu (kratkoročno i dugoročno), napredne organizacijske sposobnosti, komunikativnost.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
142859004
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje