Projektni inženjer (m/ž) - više djelatnika

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
29.09.2022.

METRONIK je vodeća tvrtka za automatizaciju, kontrolu procesa i digitalizaciju u industriji i građevinarstvu u ovom dijelu Europe. Više o nama saznajte na www.metronik.hr

Pridružite nam se na radnom mjestu:

Mjesto rada: Zagreb

Opis poslova:
  • organizacija i izvođenje projekata automatizacije
  • programiranje PLC uređaja te izrada aplikacija na SCADA sustavima proizvođača Emerson, Siemens i Honeywell
  • izrada aplikacija za nadzor i upravljanje proizvodnim procesima u industriji i zgradarstvu

Uvjeti:
  • VSS / VŠS elektrotehnike ili strojarstva,
  • vozačka dozvola B kategorije
  • prednost poznavanje programiranja PLC i SCADA uređaja (posebno Emerson i Honeywell) ali nije uvjet
  • znanje engleskog jezika

Nudimo vam:
  • stimulativna primanja
  • rad sa najnovijim tehnološkim rješenjima i proizvodima renomiranih proizvođača opreme
  • dobro razvojno okruženje za napredovanje u poslu

Pozivamo Vas, da svoje pisane ponude sa dokazima kvalificiranosti pošaljete do 27.09.2022. na e-mail adresu: [email protected]

ili donjom Brzom prijavom.

Metronik sustavi d.o.o., Zagrebačka cesta 145 A, 10090 Zagreb;
Za dodatne informacije pozovite 01/61 85 420 ili posjetite www.metronik.hr