Projektant suradnik (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
16.07.2020.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Projektant suradnik (m/ž) - 2 radna mjesta

Izrada ARHITEKTONSKIH PROJEKATA, idejnih projekata u 3d&2d, izrada glavnih i izvedbenih projekata za objekte visokogradnje: stambeni, stambeno-poslovni objekti, objekti turističke namjene i ostali.

Rad u uredu (Zagreb, Petrinjska 3), po potrebi obilazak terena.
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Potrebno obrazovanje, znanje i vještine:
• VSS arhitektonski smjer
• Poznavanje rada na računalu; Sketchup, AutoCAD, MSOffice i ostalih tehničkih aplikacija potrebnih za realizaciju spomenutih projekata
• Poželjno poznavanje rada u Archicadu
• Posjedovanje vozačke dozvole B kategorije
• Visoki stupanj sistematičnosti, organiziranosti i osobne efikasnosti
• Razvijene kompetencije komunikacije, pregovaranja, vođenja projekata

Uvjeti zaposlenja:
Radni odnos zasniva se na neodređeno vrijeme s probnim rokom u trajanju od tri mjeseca

Prijavite se putem linka Brze prijave.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
napredno