Projektant rasvjete (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
04.03.2023.

Intra lighting je vodeći proizvođač rasvjete u regiji Jugoistočna Europa sa tvornicama u Hrvatskoj, Sloveniji i Srbiji. Sa inovativnim rasvjetnim rješenjima prepoznati smo na europskom, američkom i tržištu Bliskog i Srednjeg Istoka. Svoju prepoznatljivost gradimo na vrhunskom dizajnu, najnovijim tehnologijama, visokoj kvaliteti proizvoda, brizi o kupcima i zaposlenima.

Opis posla:

  • Svjetlotehnički projektni ured u Zagrebu, u sklopu dobro uhodanog tima projektanata i dizajnera na području izrade projekata rasvjete i upravljanja rasvjetom, traži osobu za osnaženje tima.

Uvjeti:

  • VSS elektrotehničkog ili tehničkog smjera
  • poznavanje AutoCAD, MS OFFICE, RELUX /DIALUX programskih alata
  • znanje engleskog jezika
  • radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima poželjno
  • vozačka dozvola B kategorije
  • samoinicijativna, fleksibilna,organizirana, ambiciozna osoba sklona timskom radu i daljnjem učenju

Poželjno:

  • iskustvo rada sa sustavima upravljanja rasvjetom

Nudimo:

  • rad u dinamičnom, jednom od najbrže rastućih segmenta tržišta
  • rad u motivirajućem i organiziranom radnom okruženju
  • stimulativna primanja
  • mogućnost osobnog i profesionalnog usavršavanja te napredovanja unutar Intra lighting grupe
  • sudjelovanje na stručnim seminarima u Hrvatskoj i inozemstvu

Prijavite se na e-mail: [email protected] ili putem 'Brze prijave i postanite dio Intra lighting tima.

Intra lighting d.o.o. za proizvodnju unutarnje rasvjete i trgovinu
Moslavačka 28 ● 43240 Čazma ● Hrvatska

www.intra-lighting.com