Projektant rasvjete / Light designer (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
22.03.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
IBF PROJEKT je specijalistička tvrtka koja se 20+ godina bavi projektiranjem rasvjetnih rješenja i prodajom profesionalne projektne rasvjete, upravljanja rasvjetom, te sustava sigurnosne rasvjete. Ekskluzivni je zastupnik i partner renomiranih europskih proizvođača rasvjete DELTALIGHT, FLOS, VIBIA, ARKOS, CARIBONI, TRILUX GROUP, PRACHT, CEAG, HELVAR... Tvrtka je dio IBF GRUPE koja uspješno posluje u Hrvatskoj od 1995. godine.

IBF tim sastoji se od 20 mladih, stručnih, visokoobrazovanih ljudi, koji kroz 3 specijalistička odjela (IBF Design, IBF Technic i IBF Safety & Control) i zajedničke službe pružaju visoke standarde usluga te profesionalizam i iskustvo.

Rad na visokokvalitetnim projektima, profesionalizam, stručno usavršavanje, te motivirajuće i ugodno okruženje, osnovne su premise djelovanja našeg tima.

Iskustvo i povjerenje IBF GRUPA dokazuje sa ogromnim portfoliom uspješno realiziranih strateških referenci, koje možete pregledati na našoj web stranici www.ibf.hr

Opis posla:
Zbog širenja poslovanja raspisujemo natječaj za radno mjesto Projektant rasvjete / Light designer (m/ž) u odjelu arhitekturalno dizajnerske rasvjete (IBF DESIGN), sa sljedećim opisom posla:
- projektiranje i dizajn rasvjete interijera i eksterijera (CAD, BIM)
- izrada svjetlotehničkih proračuna (RELUX, DIALUX)
- izrada projektnih specifikacija, tehničke dokumentacije i prezentacijskih materijala prema IBF standaru (light design book...)
- stručna / projektna komunikacija sa arhitektima, dizajnerima interijera, projektantima, proizvođačima

Posebne pogodnosti:
Što nudimo
- dinamičan i samostalan posao u timskom, ugodnom okruženju
- rad na visokokvalitetnim projektima
- stručno usavršavanje kod renomiranih EU partnera (DELTALIGHT, FLOS, TRILUX...) uz mogućnost napredovanja
- redovita i stimulativna zarada, sigurnost
- motivirajuća radna atmosfera tima
- rad u moderno opremljenom prostoru
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti
- VŠS / VSS (arhitektura, dizajn, elektrotehnika)
- iskustvo u istim ili sličnim poslovima minimalno 2 godine
- poznavanje rasvjete i razumijevanje projektne dokumentacije
- dobra prostorna percepcija i razumijevanje eksterijera i interijera, detalja izvedbe
- odlično poznavanje rada na računalu (CAD, vizualizacije, Dialux/Relux, MS Office)
- afinitet prema arhitekturi i dizajnu
- odlično znanje engleskog jezika
- profesionalnost i samostalnost u poslu, te spremnost na timski rad
- dobra osobna organiziranost i efikasnost, inicijativa i proaktivnost

Prednosti:
- obrazovanost i iskustvo u području light designa
- interes za estetske trendove i tehnološke novosti
- sposobnost kreiranja novih koncepata i rješenja
- dosadašna uspješna suradnja sa arhitektima i projektantima u Hrvatskoj
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine