Projektant / projektantica elektroinstalacija  HZZ OGLAS

ELECTRONIC SECURITY d.o.o. tehnička zaštita imovine
Mjesto rada:
Split
Rok prijave:
31.05.2024.

Mjesto rada:
SPLIT, SPLITSKO-DALMATINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
2 godine
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
Ostale informacije:
Opis poslova: - projektiranje idejnih, glavnih i izvedbenih projekata elektroinstalacija jake i slabe struje - projektiranje vatrodojave i tehničke zaštite - ostali poslovi iz domene projektiranja (snimanje stanja na terenu, izrada troškovnika i sl.), te aktivno sudjelovanje u izvedbi kroz kvalitetan nadzor i kvalitetnu pripremu ažurne projektne dokumentacije djelatnicima na terenu - završen stručni studij elektrotehnike ili diplomirani inženjer elektrotehnike. Uvjeti: - minimalno 2 godine iskustva rada na sličnim poslovima - napredno poznavanje rada na osobnom računalu (MS Office) - napredno poznavanje rada sa programima za izradu nacrta (AutoCAD) - aktivno znanje engleskog jezika - vozačka dozvola B kategorije - savjesnost i odgovornost u obavljanju posla - sklonost timskom radu (suradnja sa stručnjacima ostalih struka u projektiranju).
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
143718670
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2024, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.