Projektant / komercijalist u showroomu (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
02.10.2023.
Plaća:
od 1 000 € do 2 500 € neto  (Kalkulator plaće)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Themelia d.o.o. je vodeća tvrtka za opremanje interijera namještajem i pratećom opremom, zastupnik vodećih dizajnerskih brandova poput B&B Italia, Poliform, Vitra, Flos i mnogi drugi. Unazad 30 godina na tržištu realizirali smo bezbroj renomiranih projekata koji uključuju opremanje hotela, poslovnih i javnih prostora, restorana, caffe barova te privatnih objekata. Surađujemo sa vodećim arhitektima i dizajnerima u realizaciji projekata, više o nama možete pogledati na našoj web stranici www.themelia.hr

Opis posla:
- rad u showroomu u smjenama (jutarnja 08-16h i poslijepodnevna 13-20h)
- pružanje podrške pri projektiranju interijera
- izrada ponuda, narudžbi i ostale poslovne dokumentacije vezano za komercijalno poslovanje
- kontakti i rad s kupcima, dobavljačima i projektantima
- vođenje ugovorenih projekata od ugovaranja sve do završetka njihove realizacije
Posebne pogodnosti:
Što nudimo:
- rad u kvalitetnoj radnoj sredini
- kontinuirano i sustavno učenje
- osobni i profesionalni razvoj
- mogućnost daljnjeg školovanja, pohađanje seminara i sajmova i sl.
- redoviti i stimulativni prihodi
- mogućnost korištenja službenog mobitela i automobila
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- VSS arhitekt/ dizajner ili ekonomist/komercijalist
- poželjno iskustvo u radu na istim ili sličnim poslovima
- prodajno orijentirani
- sklonost timskom radu
- razvijene komunikacijske i prezentacijske vještine
- poznavanje rada u AutoCAD programu
- izražene profesionalne radne navike
- iskrenost, kreativnost i odgovornost u radu
- izražena samoinicijativnost, sistematičnost i samostalnost

- Stručna sprema: Visoka stručna sprema, Magistar struke
- Jezici: Hrvatski (materinji jezik), Engleski (izvrsno), Talijanski (prednost)
- Vozačka dozvola: B
- Vještine: Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet, AutoCAD
- Vrsta zaposlenja: Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Molimo prijavite se putem e-maila [email protected] ili putem donje Brze prijave.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina