Projektant inženjer - programer sustava automatizacije (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
31.01.2020.

O poslu

Opis radnog mjesta:
INTEA je inženjerska tvrtka osnovana 1991. godine koja nudi rješenja za automatizaciju i upravljanje energijom industrijskih i energetskih postrojenja.
INTEA projektira, integrira i isporučuje sustave automatizacije i procesnog upravljanja. INTEA vodi sve faze automatizacijskog projekta, od idejnog rješenja i projektiranja do programiranja, ispitivanja i puštanja u rad.

Opis posla:

Automatizacija u industriji i energetici: projektiranje, inženjering, programiranje (PC, PLC, DCS), ispitivanje, puštanje u rad, servisiranje-održavanje i obuka korisnika.
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
- usavršavanje u struci
- napredovanje u karijeri
- putovanja: rad na terenu u inozemstvu
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- FER ili ekvivalentni fakultet
- engleski jezik - tečan govor
- interes za područje automatizacije u industriji i energetici
- spremnost na češća i dulja putovanja u inozemstvo
- spremnost na stalno učenje i usavršavanje

Prednosti pri zapošljavanju za kandidate:
- smjer automatizacija ili elektrotehnički sustavi i tehnologije
- iskustvo u programiranju
- predznanje o procesnim računalima
- dodatni strani jezici
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro