Product designer/dizajner/ica  HZZ OGLAS

Mjesto rada:
Đakovo
Rok prijave:
15.12.2023.

Mjesto rada:
ĐAKOVO, OSJEČKO-BARANJSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Uvjeti na radnom mjestu:
Terenski rad
Radno iskustvo:
2 godine
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; upražnjeni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Kontakt:
Ostale informacije:
Opis posla: Planiranje provedbe i izvedbe razvoja novih proizvoda
Organizacija dizajn tima i support tima (in house)
Organizacija vanjskih dizajnera i vanjskih suradnika
Definiranje zadataka, rokova izrade i izvedbe
Davanje naloga za izradu prototipa/modela te njihova kontrola
Praćenje svih faza izrade modela i prototipa u suradnji sa dizajnerima, art direktorom i design timom
Definiranje i izrada projektne dokumentacije finalno napravljenog projekta
Suradnja s odjelom marketinga oko definiranja marketinških materijala za pojedine aktivnosti (npr. sajmovi, oglašavanje u časopisima, PR tekstovi)
Organizacija oko projektiranja štanda za sajmove, organiziranje izvedbe i montaže
Posjeta specijaliziranim sajmovima
Uvjeti: VŠS, VSS, poželjno arhitektura/dizajn ili drvnotehnološko usmjerenje
Poželjno 2 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
Poznavanje rada u MS office
Aktivno korištenje engleskog jezika u govoru i pismu
Vozačka dozvola B kategorije
Poželjno iskustvo u dizajniranju
Nudimo Vam: Ugovor o radu na neodređeno vrijeme
Kontinuirano profesionalno usavršavanje i mogućnost napredovanja
Bonusi za ostvarene radne rezultate
Rad u ugodnoj i dinamičnoj atmosferi
Uvođenje u posao pod vodstvom mentora
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
138890183
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje