Prodavačica / Prodavač

Rijeka, Opatija, Šibenik, Kaštel Sućurac, Labin, Čakovec, Pazin, Zagreb
Rok prijave:
02.08.2023.

O poslu

Opis radnog mjesta:
NKD moda d.o.o. jedna od najvećih tekstilnih maloprodajnih kompanija u Njemačkoj, Austriji, Italiji, Češkoj, Poljskoj, Sloveniji i u Hrvatskoj!
Sjedište grupacije poduzeća NKD u njemačkom je gradu Bindlach nedaleko od Bayreutha. Iz najmodernijeg centralnog skladišta u Bindlachu roba se distribuira u pojedine prodavaonice.

Koncern poduzeća NKD broji 2000 prodavaonica u Hrvatskoj, Sloveniji, Poljskoj, Češkoj, Njemačkoj, Austriji i Italiji. NKD s više od 9.000 zaposlenih spada među veća poduzeća na području maloprodaje tekstila.
Od 2007. godine NKD u Njemačkoj, Austriji i Italiji na nkd.com nudi i internetsku prodaju.

Naš je slogan ''Svaki dan dobar osjećaj'' te nudimo proizvode s povoljnim odnosom cijene i kvalitete: modna, funkcionalna i prije svega kvalitetna odjeća za cijelu obitelj, modni dodaci za svaku priliku, dekorativni proizvodi za dom, donje rublje, kućni tekstil (stolnjaci, posteljina, ručnici), pomagala za domaćinstvo, proizvodi pogodni kao poklon i električni uređaji.

Pridružite nam se!

Tražimo prodavače / prodavačice:

- na puno i nepuno radno vrijeme, Kaštel Sućurac
- na puno i nepuno radno vrijeme, Šibenik
- na puno i nepuno radno vrijeme, Zagreb (Gajnice, King Cross i Garden Mall)
- na puno radno vrijeme, Zagreb (Ravnice)
- na puno i nepuno radno vrijeme, Čakovec (Međimurka + Stop Shop)
- na puno i nepuno radno vrijeme, Labin
- na puno radno vrijeme, Rijeka
- na puno radno vrijeme, Opatija
- na puno radno vrijeme, Pazin

Opis posla:
- komunikacija s kupcima
- aktivna prodaja
- rad na blagajni
- označavanje i slaganje robe
- pripremni poslovi za sniženja i akcije
- održavanje urednosti u prodavaonici
- ostali trgovački poslovi.
Posebne pogodnosti:
Nudimo radni odnos na puno i nepuno radno vrijeme unutar uobičajenog radnog vremena u prodavaonici te ugodno radno okruženje i posvećeni tim.
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Potrebno iskustvo i kvalifikacije:
- završeno srednjoškolsko obrazovanje: SSS, poželjno trgovačkog smjera
- radno iskustvo: najmanje 1 godina na sličnim poslovima
- samostalnost u radu i prilagodljivost u timskom radu

Od Vas očekujemo:
- sposobnost usmenog komuniciranja, kako s kupcima tako i s ostalim članovima tima
- odgovornost, fleksibilnost.

Molimo prijavite se putem donje 'Brze prijave' te obavezno označite lokacije za koje se prijavljujete.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina