Prodavač u trgovini mješovitom robom (m/ž)

Mjesto rada:
Rakitje (Sveta Nedelja)
Rok prijave:
12.04.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Electus DGS d.o.o. vodeća je agencija za privremeno zapošljavanje na području Hrvatske.

Za našeg Klijenta, dugogodišnjeg proizvođača i trgovca pekarskih proizvoda, tražimo osobe za rad na poziciji:

(Rakitje)

Odgovornosti:
• savjetovanje kupaca i pomoć pri odabiru proizvoda
• rad na blagajni (skeniranje i naplata proizvoda)
• rad u odjelu delikatesa (izdavanje i pakiranje proizvoda)
• izlaganje robe te briga o popunjenosti odjela
• pružanje kvalitetne usluge kupcima na odjelima i blagajni
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
• zapošljavanje direktno kod Klijenta uz ugovor na neodređeno vrijeme
• slobodne nedjelje
• naknadu za prijevoz i topli obrok
• stimulacije na plaću
• mogućnost napredovanja
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• SSS trgovačkog smjera, no nije uvjet
• prethodno radno iskustvo u trgovini mješovite robe
• znanje rada na računalu
• odgovornost, fleksibilnost i marljivost
• kolegijalnost u radu i spremnost na timski rad

Pozivamo zainteresirane kandidate da se prijave na natječaj klikom na opciju PRIJAVI SE NA OGLAS. Ako imate poteškoće sa slanjem prijave, možete nas kontaktirati slanjem upita na [email protected].

ELECTUS DGS d.o.o. za privremeno zapošljavanje je evidentiran u Knjigu evidencije Agencija za privremeno zapošljavanje pod brojem 7/04 pri Ministarstvu gospodarstva, rada i poduzetništva. Upisan u registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod br. Tt-03/9057-2.

Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Poznavanje rada na računalu:
dobro