Prodavač u knjižari (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
28.01.2020.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Alfa d.d. je već niz desetljeća prepoznata kao nakladnik kvalitetnih udžbenika i drugih školskih izdanja. Uz nagrađivane sveučilišne udžbenike, priručnike širokog spektra, beletristiku i publicistiku, objavljujemo literaturu za djecu te stručna i metodička djela s tematikom odgoja i obrazovanja djece i mladeži. Svjesni otvorenosti prostora za nadogradnju osnovnog obrazovanja djece, a napose njegove neizmjerne važnosti za razvoj zdravog društva, odnedavno smo u svoju ponudu uvrstili inovativna i visokokvalitetna didaktička pomagala vodećih svjetskih proizvođača.

Opis posla
- posao prodavača podrazumijeva rad u knjižari
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Traži se razumijevanje ciljeva posla te rad na njihovom postizanju, aktivna primjena standarda pružanja usluge prema kupcima, čime ispunjava ili nadmašuje očekivanja kupaca te poboljšava iskustvo i doživljaj kupnje, promocija proizvoda kroz entuzijastičan i vedar pristup u komunikaciji s kupcima.

Uvjeti
- želite li postati dijelom Alfinog tima, a pouzdani ste, marljivi, komunikativni i ugodni u ophođenju s ljudima, javite nam se

U prijavi je potrebno dostaviti životopis.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski