Prodavač sladoleda (m/ž)  HZZ OGLAS

15 dana do isteka
"TIM ANTUNOVIĆ" OBRT ZA TURIZAM I PROIZVODNJU, VL. MARIJA ANTUNOVIĆ, VIGANJ 115
Mjesto rada:
Orebić
Rok prijave:
21.05.2024.

Mjesto rada:
OREBIĆ, DUBROVAČKO-NERETVANSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
5
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Poznavanje stranih jezika:
Engleski jezik
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; sezonski
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Zajednički smještaj
Prijevoz:
U cijelosti
Kontakt:
Ostale informacije:
Opis posla:
- priprema i posluživanje napitaka i pića, slastica i sladoled
Uvjeti:
- poznavanje engleskog jezika
- želja za radom u timu profesionalnost u radu i pozitivan stav prema poslu
- visoki stupanj odgovornosti spremnost učenja
- iskustvo je prednost
Slastičarnica Croccantino, Viganj i Lovište, poluotok Pelješac
facebook.com/croccantinoCRO
instagram: @croccantinocro
Nudimo:
- sezonski posao
- smještaj i prehranu
- ugovor na određeno vrijeme
- profesionalno okruženje
Ukoliko se prepoznajete u ovom oglasu, svoje molbe s osnovnim informacijama o vama i dosadašnjem edukativnom, životnom ili radnom iskustvu šaljite na email: [email protected]. Životopis je poželjan, ali nije presudan.
U svojoj prijavi obavezno navedite za koje radno mjesto se prijavljujete, te svoj kontakt broj.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
142805777
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje