Prodavač / Prodavačica

Mjesto rada:
Varaždin (Supernova)
Rok prijave:
15.09.2020.

Naš tim neprestano raste te Vas pozivamo da nam se pridružite u zajedničkom doprinosu za uspjeh kompanije. Tražimo osobu za radno mjesto:

PRODAVAČ / PRODAVAČICA

Lokacija: Varaždin - Supernova (30h, 40h)

OPIS POSLA:
  • Prodaja obuće i torbi
  • Rad, savjetovanje te briga o zadovoljstvu kupaca
  • Rad na blagajni, financijski poslovi, priprema prodajne dokumentacije
  • Uređivanje vizualnog identiteta prodajnog prostora
  • Organizacija i kontrola robe
  • Odgovornost za postizanje prodajnih rezultata
UVJETI:
  • SSS trgovačkog ili ekonomskog usmjerenja
  • Poželjno radno iskustvo u prodaji
  • Komunikativnost, ljubaznost, marljivost i sklonost timskom radu
  • Dobre organizacijske i prodajne vještine

ŠTO NUDIMO?

Poslovni i osobni razvoj, ugodno radno okruženje, redovita primanja, mogućnost zaposlenja na neodređeno vrijeme te mogućnost napredovanja.

Ukoliko smo Vas zainteresirali za ovo radno mjesto, pošaljite svoj životopis putem donje 'Brze prijave' najkasnije do 15.09.2020.

Imate smisao za modu, iskustva u prodaji modnih artikala, odličnih ste prodajnih vještina i super se snalazite kada treba dati savjet?

Volite svakodnevne kontakte s ljudima te uživate u novim izazovima i iskustvima?

Volite raditi u timu, odgovorni te, samoinicijativni i spremni ste zavrnuti rukave?

ONDA JE OVA POZICIJA BAŠ ZA VAS!