Prodavač peciva (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb, Rijeka
Rok prijave:
28.03.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Spes fiume je poduzeće Partner Pek-snack franšize Nudimo širok asortiman vrlo ukusnih i slasnih peciva za sve ukuse. Poslujemo u tri poslovnice Tower centar u Rijeci, Importane Bussnies galerija u Zagrebu i Robna kuća Rijeka.

Naši proizvodi vrhunske su kvalitete i posjeduju Halal certifikat.
Radi proširenja posla tražimo viskomotivirane djelatnike na poziciji:

Opis posla:

- rad na kasi
- priprema i pečenje Pek-snack proizvoda
- rad s kupcima
Posebne pogodnosti:
Što nudimo:
- rad u uspješnoj tvrtki
- rad na neodređeno vrijeme
- plaća od 3500 - 4000 kn
- mogućnost napredovanja u karijeri
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- SSS trgovački ili srodni smjer
- iskustvo rada na blagajni
- sanitarna knjižica je prednost, nije uvjet
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola