Prodavač (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
07.05.2023.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tvrtka Petrokov je prisutna na tržištu 33 godine i bavi se prodajom opreme za centralno grijanje, vodovod, plinsku opremu, sanitarnu opremu, keramiku i klimatizaciju. Svojim je individualnim pristupom kupcima, pristupačnim cijenama i visokokvalitetnim proizvodima domaćih i svjetskih proizvođača, prerasla u tvrtku koja zapošljava 185 djelatnika, ubraja se među 300 najuspješnijih tvrtki u Republici Hrvatskoj.

Mjesto rada: PETROKOV d.o.o., Poslovnica Klara, Mrkšina 52d, 10 020 Zagreb

Opis posla:
• posao obuhvaća prodaju robe na pultu profimarketa grijanja, plinske opreme, vodovoda i klimatizacije
• rad sa kupcima, instalaterima, investitorima i izvođačima
• izrada ponuda i računa za kupce
• vođenje brige o izgledu profimarketa
• briga o lageru i raspoloživosti artikala u poslovnici
• predlaganje poboljšanja rada u svrhu kvalitetnijeg i efikasnijeg rada
• ostali poslovi po nalogu nadređene osobe
Posebne pogodnosti:
Što nudimo:
• rad u ugodnom i dinamičnom okruženju
• rad u poduzeću koje kontinuirano raste i širi se na hrv. tržištu
• kontinuirane edukacije o novim proizvodima iz prodajnog asortimana
• redovita i stimulativna primanja, regres, božićnica, uskrsnica, mjesečno nagrađivanje prodaje strateških brendova za prodavače, Poklon za rođendan, Pokloni za: Dan žena/Dan muškaraca, godišnjicu rada u tvrtci, jubilarne godine rada u tvrtci, odabir i poklon za Zaposlenika mjeseca/godine
• briga o zdravlju zaposlenika: Multisport kartica, joga, slobodan dan za Nepušaće, Slobodan dan za roditelje djeteta prvašića
• bogati edukativni sadržaji za poslovni i osobni rast i razvoj zaposlenika – edukacije, semninari i treninzi
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• SSS ekonomskog, komercijalnog ili trgovačkog smjera
• prednost iskustvo u prodaji na istim poslovima
• prednost poznavanje prodajnog asortimana za grijanje, plinsku opremu , klimatizaciju i vodovod
• visoko razvijene prodajne i komunikacijske vještine
• pozitivan stav i odgovornost
• spremnost na timski rad
• energičnost i motiviranost
• spremnost na usavršavanje i razvoj

Vještine: Word, Excel, Internet

Ukoliko zadovoljavate navedene uvjete i prepoznajete se kao potencijalni član našeg uspješnog tima, pozivamo Vas da Vaše prijave šaljete putem linka za Brzu prijavu.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B