Prodavač (m/ž)

Mjesto rada:
Rijeka - Kukuljanovo
Rok prijave:
24.12.2022.

Prvi BAUHAUS prodajni centar u Hrvatskoj otvoren je 2000. godine u Zagrebu, na Žitnjaku. Danas imamo već 3 prodajna centra u Zagrebu, te po jedan u Rijeci, Splitu, Zadru, Puli i Varaždinu - sveukupno osam centara u Hrvatskoj sa više od 750 zaposlenika. Svi oni pružaju vrhunsku uslugu kupcima. Pristupaju im srdačno, savjetuju ih stručno i pomažu u kupnji.

Sada smo u potrazi za pojačanjem tima na poziciji:

Mjesto rada: Rijeka - Kukuljanovo

Opis posla:

  • prijem kupaca
  • prodaja robe iz asortimana poslodavca u poslovnici
  • briga o izgledu polica
  • prijem i kontrola robe
  • održavanje urednosti odjela i poslovnice u cijelosti
  • ostali poslovi po nalogu poslodavca

Uvjeti:

  • min. SSS
  • poznavanje rada na računalu
  • sklonost timskom radu
  • komunikativnost
  • usmjerenost na klijenta

Što nudimo:

  • mogućnost stalnog zaposlenja
  • popust za zaposlenike
  • uz redovitu plaću i uvećanu satnicu rada za rad nedjeljom, blagdanom ili prekovremenog rada nudimo i dodatke na plaću: trinaestu plaću, prigodne godišnje nagrade (uskrsnica, božićnica), kvartalne premije / neto nagrade za ostvarene rezultate, naknadu za topli obrok, djelomičnu naknadu za troškove prijevoza na radno mjesto
  • obuku, stručno uhodavanje u posao, povremene edukacije
  • ugodnu radnu okolinu

Želite postati dio našeg tima i raditi u dinamičnom okruženju?
Prijaviti se možete putem donje 'Brze prijave'.