Prodavač (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb / Zaprešić
Rok prijave:
23.09.2022.

Mjesto rada: poslovnice na području Zagreba i Zaprešića

Mi u Dubravici smo već 60 godina odani svježini. Ne samo svježini tek pečenih i pripremljenih delicija, već i usvajanju najsvježijih pekarskih trendova. Ako i ti voliš sudjelovati u pripremi pekarskih proizvoda kroz razne poslove te svakodnevno uveseljavati kupce, pridruži nam se i nauči sve o tajni savršenog kruha ili croissanta.

Zamijesili smo ti ponudu za dobar posao, javi se u Dubravicu za recept!

Opis posla:

  • komunikacija s kupcima i posluživanje kupaca
  • rad na blagajni
  • priprema, pečenje i izlaganje pekarskih proizvoda, sendviča i pizza
  • provođenje visokih higijenskih standarda na radnom mjestu
  • briga o prezentaciji proizvoda u vitrini

Uvjeti:

  • prethodno radno iskustvo nije uvjet, kao ni stručna sprema
  • ljubaznost i srdačnost pri radu s kupcima
  • sklonost timskom radu
  • odgovornost i pozitivan stav prema poslu i kolegama

Nudimo:

  • početna plaća 6.000 kn
  • plaćen rad subotom popodne, nedjeljom, blagdanima te noćni rad
  • mogućnost napredovanja i povećanja primanja ovisno o trudu i ambicijama
  • dodatni benefiti: božićnica, uskrsnica, regres, jubilarne nagrade i dar za djecu

Prijavite se na e-mail: [email protected] ili putem 'Brze prijave uz obavezan životopis i postanite dio Dubravica tima.