Prodavač (m/ž)

Mjesto rada:
Split, Rijeka, Zagreb
Rok prijave:
24.06.2022.

Pridruži se našem timu! Ostvari profesionalnu nadogradnju! Ispuni svoje ciljeve!

Salamander raspisuje oglas za sljedeće radno mjesto:

Prodavač (m/ž) – (12 izvršioca)

Tražimo vedre, pozitivne i ambiciozne uposlenice/ke koji će postati dio internacionalnog Salamander tima. Budi dio vodećeg lanca maloprodaje modne obuće u Europi.

Kratki opis posla:

Prodavač svakodnevno radi na poslovima u prodavaonici u ravnoteži između strateških ciljeva i svakodnevnih zadataka, a sve u skladu s ciljevima naše kompanije. Uspjeh jedne trgovine ovisi o kvalitetnim, motiviranim i posvećenim kadrovima zbog toga naše uposlenike smatramo brend ambasadorima te usmjeravamo zajedničke napore i težnje ka promociji najnovijih trendova. Budi uspješan i svoju strast za modom prenesi i na naše kupce.

Mi nudimo:

  • Stabilna primanja
  • Stimulativno nagrađivanje i bonuse u skladu s rezultatima
  • Dodatak na prevoz
  • Rad u renomiranoj, stabilnoj kompaniji sa dugom tradicijom
  • Kompletan program edukacije i obuke po početku rada te usavršavanje u nastavku karijere
  • Rad u pozitivnom i dinamičnom okruženju
  • Popust za uposlenike

Tvoji zadaci:

  • Posvećen pristup radu s kupcima s ciljem izgradnje povjerenja i maksimalnog zadovoljstva kupaca
  • Usvajanje novih znanja i prodajnih vještina
  • Obavljenje drugih svakodnevnih poslova u prodavaonici

Potrebni uslovi:

  • Izražene komunikacijske sposobnosti te sklonost timskom radu
  • Proaktivan pristup prodaji
  • Poželjno radno iskustvo na istom ili sličnim poslovima
  • Izražene organizacijske vještine
  • Spremnost na usvajanje novih znanja i vještina
  • Poznavanje rada na računalu