Prodavač (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
22.05.2022.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Poduzeće smo koje se bavi maloprodajom i veleprodajom boja, te pribora i ostalog pratećeg asortimana za široku potrošnju i profesionalce. Uspješno poslujemo od 1999. godine.

Opis posla
- radno mjesto prodavača u klasičnoj specijaliziranoj prodavaonici
- posluživanje i komunikacija s kupcima
- preuzimanje i izdavanje robe, slaganje robe na police, rad na blagajni

Plaća: Od 5500 do 7000 kn.
Posebne pogodnosti:
- mogućnost stjecanja tehničkog i primjenskog znanja o dekorativnim materijalima i materijalima za završne radove u graditeljstvu
- ovisno o stečenom znanju radnik može očekivati napredak u radnoj poziciji i primanjima
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Od kandidata očekujemo komunikativnost, da je spreman biti dio tima i da ima želju za učenjem i stjecanjem novih vještina.

Prethodno iskustvo nije nužno, ali osobi s iskustvom već u početku možemo ponuditi bolje uvijete i plaću.

Prijavite se putem emaila [email protected] ili putem linka za Brzu prijavu.