Prodavač (m/ž)

Mjesto rada:
lokacije navedene u oglasu
Rok prijave:
10.11.2021.

Za našeg Klijenta, glavni maloprodajni lanac na jadranskoj obali i među vodećima u Hrvatskoj, tražimo više motiviranih i odgovornih osoba za radno mjesto prodavača.

  • SILBA – OREBIĆ – PELJEŠAC – BRAČ – SPLIT – OMIŠ – POSEDARJE – SUHOVARE – BIOGRAD NA MORU – VIR – NIN – ZADAR – ŠIBENIK – ŠOLTA – VRLIKA – VIS – ROGOZNICA – BRODARICA

Opis poslova:

  • rad na blagajni
  • izlaganje robe, kontrola kvalitete i roka trajanja robe
  • brzo, točno i uredno izvršavanje zadanih poslova
  • izražena ljubaznost u odnosu prema kupcima
  • dodatni poslovi po potrebi

Uvjeti:

  • SSS
  • poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • komunikativnost, spremnost na rad i odgovoran pristup poslu
  • radno iskustvo u trgovini je prednost

Nudimo:

  • stabilna i stimulativna primanja
  • rad za jedan od najpoznatijih lanaca trgovine u hrvatskoj
  • ugodnu, dinamičnu i pozitivnu atmosferu

Ukoliko ste zainteresirani za navedeno radno mjesto molimo da se prijavite slanjem svog životopisa putem donje 'Brze prijave'. Napominjemo kako ćemo kontaktirati samo one kandidate koji udovoljavaju uvjetima natječaja.

MANPOWER d.o.o. za privremeno zapošljavanje i posredovanje pri zapošljavanju,
Zagreb, Avenija Dubrovnik 16, OIB 35539279541, na osnovu rješenja Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva, KLASA: 102-02/09-04/02, UBROJ: 526-08-02-02/2-09-2 društvo je evidentirano u Knjigu evidencije agencija za privremeno zapošljavanje pod brojem 28/09, a na osnovu potvrde Ministarstva rada, mirovinskog sustava, obitelj i socijalne politike, KLASA: 102-02/21-03/28, UBROJ: 524-04-01-02/1-21-2 u Knjigu evidencije fizičkih i pravnih osoba koje obavljaju djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem pod brojem 253/21, koje zastupa direktor Aleksandar Hangimana