Prodavač (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
10.06.2020.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Trideset godina tradicije i brojni zadovoljni kupci te stalni dobavljači najbolji su dokaz našeg pristupa kako prema kupcima, dobavljačima i prema našim zaposlenicima.

U PERVOI boutiques svaka žena može pronaći idealan outfit za sebe uz pomoć stručnog, srdačnog i educiranog osoblja. A to nam omogućuje i vrhunski asortimani naših poznatih modnih talijanskih brandova.

Naša tvrtka otvara novo prodajno mjesto i ima potrebu za novim prodavačima.

Opis posla
- rad u skladu sa Radnim uputama i opisom poslova
- savjesno i marljivo obavljanje svih zadataka prema uputama
- posvećenost kupcu prema standardima tvrtke
- osobni pristup i briga o kupcu
- aktivno sudjelovanje na edukacijama te predlaganje unapređivanja istih
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
- plaća veoma motivirajuća
- mogućnost ostvarenja stimulacija na osobnoj razini i razini cijele tvrtke
- stalna edukacija o prodaji i prodajnim vještinama
- rad u dinamičnom i organiziranom sustavu
- timski rad i prijateljsko okruženje u međusobnom odnosu zaposlenika
- briga i unapređenje odnosa sa stalnim kupcima
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti
- iskustvo rada s modnim brandovima u dućanima ženske odjeće
- minimalno srednja stručna sprema

U obzir možemo uzeti i motivirane početnike jer je interna izobrazba obvezna.

Kandidati koji ne zadovoljavaju uvjete neće biti uzeti u obzir.

Tražimo komunikativnu, motiviranu, odgovornu, energičnu i srdačnu osobu sa iskustvom rada na poslovima prodaje ženskih modnih brandova od minimalno dvije godine te sa izraženom željom za modu i modne trendove, željom za učenjem i stalnim razvijanjem prodajnih vještina.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski (osnovno)
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine