Prodavač (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb, Rugvica, Split, Zadar, Rijeka
Rok prijave:
15.03.2020.

Fashion Company je kompanija koja se bavi modom i modnom maloprodajom i veleprodajom sa svoja 25 maloprodajna mjesta u Hrvatskoj (sa Srbijom, Crnom Gorom i Makedonijom taj broj raste na preko 100). Brendovi koje Fashion Company zastupa pripadaju klasi svjetski poznatih modernih urbanih brendova kao što su: Diesel, Calvin Klein, Premiata, Tommy Hilfiger, Replay, Camper, Cesare Paciotti, Liu Jo, Guess, Desigual, Paciotti 4US, UGG@Australia i mnogih drugih.

Svaki od naših brendova uživa visok stupanj autonomije, ali i odgovornosti kako bi sačuvao kreativnu slobodu uz primjenu globalne strategije.

Prodavač  (m/ž)

(Zagreb, Rugvica, Split, Zadar, Rijeka)

Opis posla

  • prodaja odjeće, obuće i modnih dodataka

Uvjeti

  • poželjno je iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • poželjno je iskustvo u prodaji odjeće
  • poznavanje engleskog jezika
  • komunikativnost i snalažljivost
  • proaktivan stav u prodaji te predanost radu
  • sposobnost organizacije
  • poznavanje rada na računalu

Molimo prilikom prijave priložite životopis.

Što nudimo

  • rad u renomiranoj kompaniji
  • rad u dinamičnom okruženju
  • mogućnost napredovanja
  • stimulativno nagrađivanje