Prodavač (m/ž)

Mjesto rada:
Samobor
Rok prijave:
03.10.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Takko Fashion se od svog osnutka 1982. godine razvio u uspješan internacionalni Smart Discounter sa skoro 1.900 poslovnica u 17 zemalja. Nudimo aktualne trendove za moderne obitelji. Naša moda je nosiva i bliska svakodnevici kupaca. Kao Smart Discounter je naš jasan zahtjev spajanje visoke kvalitete proizvoda s atraktivnim cijenama i ugodnim doživljajem kupovine. Tražimo osobe koje će, zajedno s nama, profesionalno, otvoreno i angažirano doprinjeti uspjehu kompanije.

Za našu poslovnicu u Samoboru tražimo:

Prodavač: puno radno vrijeme (m/ž)

Opis zadataka i odgovornosti:

• komunikacija s kupcima (Smart Service)
• aktivna prodaja
• rad na blagajni
• označavanje i slaganje robe
• pripremni poslovi za sniženja i akcije
• održavanje urednosti u poslovnici
• ostali trgovački poslovi
Posebne pogodnosti:
Nudimo Vam:
Radni odnos na puno radno vrijeme unutar uobičajenog radnog vremena u trgovini te ugodnu radnu klimu i posvećeni tim.
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Potrebno iskustvo i kvalifikacije:
• završeno obrazovanje: SSS, poželjno trgovačkog smjera
• radno iskustvo: najmanje 1 godina na sličnim poslovima
• Samostalnost u radu i sposobnost timskog rada
• poznavanje engleskog jezika

Od Vas očekujemo:
• sposobnost lakog usmenog komuniciranja, kako sa kupcima tako i sa ostalim članovima tima
• visoka razina ljubaznosti i strpljenja
• odgovornost, fleksibilnost

Ukoliko smo Vas zainteresirali za ovo radno mjesto, pošaljite nam Vaš životopis putem Brze prijave najkasnije do 03.10.2019. godine.
Obavezno navesti grad za koji se prijavljujete.

Ovim putem svim kandidatima želimo zahvaliti na interesu za posao u našoj poslovnici. Sve prijave će biti obrađene, a kandidate koji najbolje zadovoljavaju uvjete natječaja kontaktirat ćemo u vrlo kratkom roku. Ostalim kandidatima zahvaljujemo na iskazanom povjerenju i želimo uspješan nastavak profesionalne karijere.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina