Prodavač (m/ž)

Mjesto rada:
Rijeka
Rok prijave:
03.07.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
RAM je vodeće poduzeće u segmentu rezanja i zavarivanja u regiji. Proizvodimo opremu za plinsko rezanje i zavarivanje već više od 65 godina.
Dugogodišnje iskustvo, tradicija i kvaliteta proizvoda kao i svih procesa u poduzeću, jamac su uspješnog poslovanja na tržištu Republike Hrvatske kao i u ostalim državama.

Pored proizvodnog programa u našem prodajnom programu može se pronaći cjelokupan asortiman opreme za rezanje i zavarivanje kao i zaštitne opreme. Slobodno možemo reći da smo u ovom segmentu predvodnik u industriji.

Detaljnije o našem poduzeću kao i o samim proizvodima možete se informirati na našim web stranicama:
- www.ram-rijeka.com
- www.zavarivanje.info

Tražimo komunikativnog, odgovornog te snalažljivog suradnika za radno mjesto prodavač opreme za rezanje i zavarivanje kao i opreme za zaštitu na radu u veleprodajnom centru RAM (m/ž) .

Zadaci radnog mjesta:
- prodaja proizvoda iz prodajnog programa RAM
- praćenje i kontrola stanja zaliha
- zaprimanje i izdavanje robe
- fakturiranje
- komunikacija s kupcima kao i savjetovanje o korištenju proizvoda
- aktivno učestvovanje u procesu same prodaje
- materijalna, financijska i robna odgovornost za skladište
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
- ugovor na neodređeno vrijeme uz probni rok od 3 mjeseca
- mogućnost napredovanja
- dodatno usavršavanje (prezentacije, sajmovi, interne edukacije)
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti
- poželjno iskustvo u prodaji alata
- osobna zainteresiranost za proizvode iz našeg asortimana (aparati za zavarivanje, sva ostala oprema za zavarivanje, zaštitna opreme, ...
- odgovornost
- točnost
- samostalnost u radu
- dinamičnost
- sklonost timskom radu
- komunikativnost
- vještine: Outlook
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
osnovno
Potrebno radno iskustvo:
tri godine