Prodavač (m/ž)

Mjesto rada:
Rovinj
Rok prijave:
09.05.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tvrtka Rodea d.o.o. je maloprodajni lanac ženske i muške kvalitetne i moderne obuće.
U svojoj ponudi imamo vrhunske brendove (Ara, Grisport, Reiker, Stefano, Maja, Paar…) koji su prepoznatljivi prvenstveno po udobnosti, kvaliteti i eleganciji. Naša najveća snaga su iskusno i profesionalno prodajno osoblje koje je usmjereno na kupca, te kupcu uvijek stoji na raspolaganju. Naš cilj je da budemo vaše mjesto udobnog i ugodnog koračanja.

Tražimo djelatnika (m/ž) za rad u dućanu obuće.
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
- odgovoran poslodavac
- ugodno i dinamično radno okruženje
- fiksni dio primanja 3.500 kn neto + bonus ovisno o ostvarenoj realizaciji (ukupna primanja između 5.000 i 7.000 neto)
- ugovor na određeno uz mogućnost stalnog zaposlenja
- plaćeni putni troškovi
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- odgovoran djelatnik zaljubljen u prodaju
- sustavan pristup poslu i zadacima
- samoinicijativnost i dinamičnost
- razvijene komunikacijske vještine
- sklonost timskom radu

Stručna sprema: KV, Srednja stručna sprema