Prodavač (m/ž)

Mjesto rada:
Pula, Poreč, Rovinj, Umag, Novigrad i Medulin
Rok prijave:
15.04.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
MAXI NOVA je dugi niz godina Vaša trgovina u koju rado svraćate. Vrlo smo ponosni na dobru i kvalitetnu uslugu koju pružamo našim kupcima, pa nam se oni redovito vraćaju.

Naša moda je nosiva i atraktivna, prodaje se po izrazito pristupačnim cijenama, te smo samim time i privlačni kupcima.

Pobrinuli smo se da tijekom ljetnih mjeseci naše trgovine budu otvorene i u Istri.

U koliko imaš stila za modne trendove, želiš ugodno radno okruženje i tijekom ljetnih mjeseci u kojem ćeš graditi svoju profesionalnu karijeru, postani dio naše priče.

Tražimo prodavačice (m/ž) za rad u Trgovinama Maxi Nova u Istri

PULA, POREČ, ROVINJ, UMAG, NOVIGRAD I MEDULIN

OPIS POSLA:
- komunikacija s kupcima (Smart Service)
- aktivna prodaja
- rad na blagajni
- označavanje i slaganje robe
- briga o dekorativnom uređenju poslovnog prostora
- održavanje čistoće poslovnog i pomoćnog prostora
- ostali poslovi sukladno potrebama organizacije rada
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme, sezonski posao

Znanja i kvalifikacije:
UVJETI:
- radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
- osnovno poznavanje rada na računalu, POS aparatu
- izražene komunikacijske sposobnosti
- fleksibilnost i spremnost na učenje
- sklonost timskom radu
- visoka razina ljubaznosti i strpljenja
- odgovornost

ŠTO NUDIMO:
- ugovor o radu za vrijeme trajanje sezone (okvirno od 01.04.2019. do 01.10.2019.)
- mogućnost stalnog zaposlenja ili povratak iduće godine u sezonu
- puno radno vrijeme, rad u smjenama (8 sati dnevno)
- redovita primanja u iznosu od 5.000,00 kn
- osiguran smještaj u kvalitetno opremljenim stanovima
- plaćene putne troškove
- stjecanje znanja i iskustva u aktivnom, sigurnom i dinamičnom okruženju
- ugodnu radnu atmosferu
- više o Nama pogledajte na web stranici: www.maxi-nova.com/poslovi-karijere

Zamolbu i životopis sa fotografijom možete poslati putem Brze prijave.

Za više informacija nazvati +385 91 11 44 457 (Viber, WhatsApp).
Poznavanje rada na računalu:
osnovno