Prodavač informatičke opreme (m/ž)

Mjesto rada:
Dubrovnik
Rok prijave:
12.04.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Hangar18 je hrvatska tvrtka sa sjedištem u Koprivnici. Vlasnik je brendova maloprodajnog IT lanca Megastore i prvog hrvatskog pametnog telefona NOA. Hangar18 je do kraja 2017. otvorio Megastore trgovine u svim većim hrvatskim gradovima, te se planira proširiti i na susjedne države tijekom 2018. Naš je uspjeh potvrđen priznanjima međunarodne revizorske kuće Deloitte Fast 50 CE i Fast 500 CE za 2016 i 2017. godinu.

Hangar 18 d.o.o. traži djelatnike za sljedeće radno mjesto u Dubrovniku:

Posebne pogodnosti:
- rad u ugodnom i dinamičnom okruženju
- stimulativna primanja
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Uvjeti koje kandidati trebaju ispunjavati da bi ušli u uži izbor:
- minimalno SSS
- poželjno radno iskustvo u prodaji informatičke opreme
- poznavanje rada na računalu
- odgovornost, sistematičnost i samostalnost
- osjećaj za timski rad, motiviranost, ambicioznost

Uz prijavu priložiti dokaz o stručnoj spremi, radnom iskustvu, zamolbu i životopis.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina