Prodavač/ica

Mjesto rada:
Zagreb, Varaždin, Osijek, Pula, Rijeka, Zadar i Split
Rok prijave:
18.04.2019.

Kompanija LPP S.A., osnovana 1995. godine u Poljskoj, jedan je od najbrže rastućih modnih maloprodajnih trgovačkih lanaca na svijetu. Neprestanim ulaganjem u razvoj, ubrzo smo postali međunarodni lanac s pet vlastitih prepoznatljivih modnih marki (Reserved, Cropp, Sinsay, House i Mohito). Zapošljavamo više od 22000 ljudi u 18 zemalja svijeta u prodajnoj mreži s preko 1700 prodavaonica.

LPP CROATIA d.o.o. s otvorenih 21 prodavaonica svih modnih marki u Zagrebu, Splitu, Osijeku, Varaždinu, Rijeci i Zadru nastavlja širenje uspješnog međunarodnog modnog lanca.

Za naše postojeće i nove trgovine na lokacijma Zagreb, Varaždin, Osijek, Pula, Rijeka, Zadar i Split tražimo više osoba za poziciju:

PRODAVAČ/ICA

NA NEPUNO I PUNO RADNO VRIJEME: 40, 30 ILI 20 SATI TJEDNO

OPIS POSLA:

  • aktivna pomoć kupcima u odabiru modnih artikala
  • rad na blagajni
  • održavanje urednosti prodajnog prostora
  • punjenje polica
  • kontroliranje stanja proizvoda na policama
  • preuzimanje, slaganje i izlaganje robe
  • praćenje prodajnih rezultata

OD KANDIDATA OČEKUJEMO:

  • marljivost i pozitivan pristup radu
  • usmjerenost na kupca i prodajne rezultate
  • komunikativnost, odgovornost, sposobnost za timski rad
  • završenu srednju školu
  • spremnost za rad u smjenama i vikendom

BUDUĆIM ZAPOSLENICIMA NUDIMO:

  • rad u mladom i motiviranom timu
  • mogućnost napredovanja
  • nagrađivanje prema rezultatima
  • posao u modnoj brzorastućoj i stabilnoj kompaniji
  • pristup najnovijim modnim trendovima

Povratnu informaciju o ishodu natječaja dobivaju samo kandidati koji će biti pozvani na selekcijski razgovor. Molimo pošaljite životopis putem linka za Brzu prijavu ili direktno na [email protected].